Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Заявление по чл. 70 и чл. 69 - помогнете с примерен образец колеги

Здравейте колеги, наскоро разбрах че трябва да предоставя лично информацията по чл, 69 и чл. 70, на елетронен носител до края на месеца. Някой правил ли го е до сега защото изпитвам известни затруднения. Бихте ли ми помогнали с примерен образец.

19.07.2015 в 15:11

Re: Заявление по чл. 70 и чл. 69 - помогнете с примерен образец колеги

http://www.mzh.government.bg/MZH/bg/Aktualno/DocFermi.aspx

20.07.2015 в 09:20

Мнението е редактирано за последно на 2015-07-20 12:06:49

По чл.70 задължително ли е на елетронен носител

20.07.2015 в 11:37

Мнението е редактирано за последно на 2015-07-20 12:06:49

Здравейте, искам да се консултирам за декларация по чл.69. Когато ходих до ОСЗ отказаха да ми приемат декларацията на хартиен носител, изискват на електронен. От всичко прочетено, и проведен разговор с ОДЗ, разбирам, че нямат основание за отказ. Аз знам, че могат да се подават на ел.носител, на хартиен носител лично, чрез пълномощно или чрез бълг.пощи и избора е мой.
Имам ли законово право да си подам декл. по чл.69 на хартиен носител?

26.07.2015 в 16:25

Мнението е редактирано за последно на 2015-07-26 16:31:16

То пише че може и в текстови формат .txt да ги подадеш на електронния носител, но една "мила" служителка в ОСЗ Нова Загора едва не изяде монитора си след като нагло ми твърдеше че системата била приемала само .csv формат на ЕКСЕЛ.

Иначе специално за декл. чл.69 трябва на хартиен носител заявление + табличката има си образец на сайта - http://www.mzh.government.bg/odz-sliven/Libraries/%d0%90%d0%ba%d1%82%d1%83%d0%b0%d0%bb%d0%bd%d0%be/Deklarazii.sflb.ashx ...въртре има и опътване за попълване

и отделно на ДИСК (флашката не я приеха за магнитен носител и ме върнаха 3ти път да кача файла на диск , а после видях,че качват файла от диска в някаква папка на техните компютри и толкоз) качваш екслеския файл ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в .CSV разширение.

Звучи просто, но 3 пъти ме връщаха за глупости....и да знаеш че 11.50 било 12 часа и да съм заповядал след обедната почивка.

26.07.2015 в 23:34

Мнението е редактирано за последно на 2015-07-26 23:35:51

Какви проблеми срещате в работата с еднодневните трудови договори?

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

• СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

forum