Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Съвет относно отглеждане на Бял равнец

Здравейте уважаеми съфорумци,

нов съм във форума и агробизнеса, но не и в земеделието като цяло.

От дълго време имах желание да се занимавам с отглеждане на билки и след задълбочено проучване в интернет се спрях на Бял равнец.

Много бих се радвал някой да сподели идеи, трикове и подводни камъни в отглеждането, както и информация за разсад и пазар на готовата продукция (местен пазар, износ и цени).

Бихте ли ми препоръчали някаква агенция (фирма), която предлага консултации в тази насока.

Благодаря предварително!

04.02.2015 в 23:05

Re: Съвет относно отглеждане на Бял равнец

Защо се насочихте към белият равнец?

13.02.2015 в 17:23

Защо се насочихте към белият равнец?
а защо не,аз също съм се насочил към тази дейност,сега ще сея 18дка,и ако е доходно,ще заложа още 20дка на лято

27.02.2015 в 09:50

Здравейте уважаеми съфорумци,

нов съм във форума и агробизнеса, но не и в земеделието като цяло.

От дълго време имах желание да се занимавам с отглеждане на билки и след задълбочено проучване в интернет се спрях на Бял равнец.

Много бих се радвал някой да сподели идеи, трикове и подводни камъни в отглеждането, както и информация за разсад и пазар на готовата продукция (местен пазар, износ и цени).

Бихте ли ми препоръчали някаква агенция (фирма), която предлага консултации в тази насока.

Благодаря предварително!

RKL Ltd,аз от тях си поръчах разсада,дано съм бил полезен

27.02.2015 в 09:54

Есента насях и аз 2дк. за проба само,обаче аз го насях от семе, не на разсад.Чакам го да поникне все още и тогава ще дам подробна информация.Хубаво е да е поливно мястото,защото след 1-ят откос,може да се полее 1-2 пъти(ако не вали), и ще даде и втори откос.От 1декар бял равнец добиват е около 400-500гр. масло.

27.02.2015 в 10:40

Мнението е редактирано за последно на 2015-02-27 10:43:26

здравей колега,надявам се че си засял сорт Проа,от каде мога да си закупя семе и на каква цена за 1кг.

14.01.2016 в 15:11

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

forum