Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Ще има ли Мярка 223 през 2015 г.

Здравейте,някой знае ли нещо за мярка 223 ще я има ли за2015 и какви ще бъдат условията

31.12.2014 в 12:23

Re: Ще има ли Мярка 223 през 2015 г.

Колега, не съм чувал за тази мярка тази година, но мога да ти дам линк за изискванията за кандидатстване по нея: http://biorexdev.linkcity.bg/upload/documents/m%20223.pdf

06.01.2015 в 10:09

Мнението е редактирано за последно на 2015-01-06 10:09:57

Re: Ще има ли Мярка 223 през 2015 г.

Колега, това е проекта на програмата, но от министерството знам, че правят някакви корекции ,като не съм запозната дали ще засягат горските мерки- http://prsr.government.bg/Admin/upload/Media_file_bg_1404633931.rar

До колкото имам информация до средата на годината трябва да се отворят мерките за млад фермер и за модернизация, но за горските не съм чувал кога ще започва приема.

06.01.2015 в 14:24

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

forum