Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Дизелов двигател за БЧС

Здравейте колеги,
Има ли някой който да има за продан дизелов двигател Акме adn 45wsx или Ломбардини LDA 451или 3LD 450S с ляво въртене.Търся от доста време по обяви в нета,но уви - от никъде нищо.Търся и греда (дъска) или хедер с120 или 140см. Ако някой има или знае къде може да се намери,ще му бъда благодарен ако сподели.

05.12.2014 в 23:09

Re: Дизелов двигател за БЧС

0889482252 - Иордан,това е точният човек за този вид техника,има всичко! Цените са малко големи но има абсолютно всичко! Иначе аз бих взел нов двигател от магазини като Мастерхаус около 450-500 лева са но са НОВИ с гаранция,само трабва да се вземе,маховик със съединител от този човек за да пасне на твоя кожух.Успех!

06.12.2014 в 11:34

Мнението е редактирано за последно на 2014-12-06 11:46:37

Проверих информацията,но този човек продава части и мотоблокове с двигатели, които не ми вършат работа,понеже са с дясно въртене,а за косачка БЧС трябва да е с ляво .
Все пак ти благодаря колега, за съдействието.
Приканвам колеги на които им трябва по нещо за БеЧееСка да пишат тук, да разменим части ако ги имаме и да си бъдем взаимно полезни с каквото можем . Всички които имат такива косачки знаят,че поддръжката на такава машина никак не е евтина.

06.12.2014 в 12:43

С не голямо преправяне става всичко колега,въпросът е дали има кой да го направи и дали си заслужава.Другото което е не съм сигурен дали неможе да се барне ГНП-то на дизелов мотор или бензинов центровката и да се направи да върти обратно.Това сме го правили навремето на бензиново акме.

06.12.2014 в 15:20

Обръщал съм и аз десен дизелов двигател на ляв,но трябва да се смени,маслената помпа,разпределителния вал и турбината за охлаждането.Ако ги имаш частите - да, но ако трябва да се купуват,а те са доста скъпи и не си заслужава. Нови дизелови двигатели с ляво въртене за БЧС предлагат само в Призма Пловдив и Инстра София, но за съжаление са скъпи,въпреки че си струват парите. Аз съм си купил на едната машина нов и съм супер доволен. Мотора гаснее,само ако му свърши нафтата.

06.12.2014 в 16:23

Ясно колега,значи проблемът ти е по сложен
Аз лично имам мотоблок Пловдив със 6+1 скорости с дизелов двигател и имам косачка към него и съм много доволен от него -прост и здрав! Но предполагам такъв вид техника няма да ти е много от полза защото работната ширина е по малка от на БЧС! Интересно ми е за какво са го констроирали с обратно въртене тоя БЧС?

07.12.2014 в 13:02

Само на косачките БЧС и на сръбските мотоблокове въртенето на двигателите е ляво.Да си призная честно и аз не знам защо са ги конструирали така,като десни двигатели има под път и над път, и то на доста по нормални цени,за разлика от тези с лявото въртене. Аз кося по доста декари през активния сезон и ако кося с косачка от мотоблок ще остана без крака,пък и захвата е по-малък от този на бечееската,а трябва и да сe откарва работа. Ти предполагам си с врачанско акме,доста корави двигатели,само дето имат повечко вибрации.

07.12.2014 в 15:48

Мнението е редактирано за последно на 2014-12-07 19:39:34

Да с врачански дизел съм,даже скоро видях в Мастерхаус такъв двигател.Поразровисе из интернет невярвам да не намериш такъв двигател. В олх.бг има доста косачки и разни двигатели за тях на части и цели.Ако видя някъде подобни ще пиша.Успех!

07.12.2014 в 16:05

разполагам с 15 броя двигатели с ляво въртене /запалване/ за бчс бензинови вт88 и ал480, дизелови адн45 и ад 114 всички двигатели са сервизирани и са в отлично състояние.продавам части и извършвам основен ремонт на двигатели акме , руджерини и ломбардини с оригинални италянски части.за инфо. 0898619157

26.10.2015 в 17:57

Здравейте колеги,
Има ли някой който да има за продан дизелов двигател Акме adn 45wsx или Ломбардини LDA 451или 3LD 450S с ляво въртене.Търся от доста време по обяви в нета,но уви - от никъде нищо.Търся и греда (дъска) или хедер с120 или 140см. Ако някой има или знае къде може да се намери,ще му бъда благодарен ако сподели.

Колега имам един Ломбардини LDA451 но не пали
не е блокирал

20.02.2016 в 23:55

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

forum