Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Моля за помощ при избор на Беларус 1025.3

Колеги ще съм много признателен,ако някой от бургаския регион се отзове и ми помогне да избера един Беларус 1025.3 от Titan Machinery-Burgas.
Машините са няколко и просто не знам коя да си харесам понеже никога не съм и се качвал в този модел трактори.
Ако има някой колега с подобен трактор в региона и,ако може да отдели няколко часа и да ми помогне ще съм много задължен,както и ще си и платя естествено за услугата.

14.11.2014 в 11:52

Re: Моля за помощ при избор на Беларус 1025.3

Колеги....никой ли няма Беларус 1025.3 ?!

18.11.2014 в 09:29

Един познат взе миналата година такъв точно от там мисля,само че тракторът се намира в село до Ямбол/Стралджа.Често си ходя ако искаш мога да го питам и евентуално да ти дам номерът му да питаш каквото ти е нужно?

18.11.2014 в 16:03

Става Колега.
Аз утре ще пътувам от Видин за Бургас и ще мина през Котленския проход......а това значи,че слизам долу на Петолъчката.
Ако твоя приятел има да ми отдели половин час и да ми разясни това-онова за този модел....мога да се отбия да с.Стралджа понеже е на около 5км. от Петолъчката.

Благодаря предварително!

18.11.2014 в 16:16

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

forum