Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Проблем с комънрейл на Claas Axion 850

здравеите колеги от доста време имаме проблем с този трактор .проблема е следният когато се натовари в оран или брануване и започва да губи мощност извикахме техниците закачихмего на компютъра и се оказа че помпата не може да догони зададените стоиности изостава примерно ако трябва да надува на 900 атмосвери тя пада до 700 и губи мощност отнацхало си мислихме че не му достига гориво и сменихме филтрите но нямаше ефект после сменихме гумичките да не би случаино да дърпа въздух но пак нищо сменихме и едно клапанче на помпата но пак нищо явно проблема ще е по сериозен и сега търсим специалисти да видят помпата и диузите ние се намираме в ловешка област ако някои знае такъв специалист наблизо ако може да ни опъти.

15.10.2014 в 07:46

Re: Проблем с комънрейл на Claas Axion 850

Доколкото знам в Ловеч се намира един от най-добрите майстори на дизелови помпи в Бг.Разпитайте,Ловеч не е Манхатън.Ще видя да му намеря телефоните и координати междувременно.

15.10.2014 в 08:29

Мнението е редактирано за последно на 2014-10-15 09:02:48

Доколкото знам в Ловеч се намира един от най-добрите майстори на дизелови помпи в Бг.Разпитайте,Ловеч не е Манхатън.Ще видя да му намеря телефоните и координати междувременно.

знам за кого става на въпрос но човека е малко особен и му нямам много вяра в смисъл че сам чувал от много хора че имал много модерни стендове и че бил много добър но му звънях че имах проблеми с личният автомобил и не останах доволен от отговора му в смисал че не беше адекватен питам го така и така имам проблеми с еди какво си кога ще си свободен да направим диагностика искам това и това
а тои ми каза че не може да се занимава с мен и ме прати при друг човек и от разговора ми се стори че човека не е наред
става вупрос за квартал на ловеч продимчец
и затова реших да попитам за други специалисти
накрая не се знае може да упрем и до него нозасега се оглейдаме за други

15.10.2014 в 23:34

Здравейте,Относно вашият проблем с команрейла,в неговата работа участват няколко датчика които следят налягането на горивото:първо ако има подкачваща помпа в резервоара която подава гориво към помпата за високо налягане то трябва да бъде 5 бара.При старт със стартера на 220 оборота на двигателя помпата за високо налягане трябва да направи минимум 180 бара в рейла и тогава датчика за високо налягане подава сигнал на централата за управление на двигателя да пусне дюзите да работят.При теб проблема е или недостик на гориво до помпата за високо налягане (запушешн тръбопровод или цедка на помпата за ниско налягане) или клапан регулатора на помпата за високо налягане за който казваш че си сменил.Защото по твоите обяснения разлика от 200 бара централата го отчита като проблем и мотора забива.
Поздрави,

18.10.2014 в 20:48

пробвахме да минем метър с надеждата че се е прецакало нещо дребно но след толкова време на мъчене се отказахме и накрая свалихме помпата и дюзите и на стенд помпата е наред но се оказа че от 6 дюзи само една работи като хората сега сме поръчали нови дюзи и дано всичко е наред

01.11.2014 в 12:34

И аз патих по същия начин с john deere 7730 той мотора е един и същ от 6 дюзи само една работеше на 90% а трактор е едва на 2000м.ч смятаите колко ни е хубава нафтата в Бг.И сега поставих трети голям филър за твърди частици и препоръка от маистора да слагам по малко двутактово масло на stiil в резервоара за комън рейл само.

03.11.2014 в 12:19

здр. колеги проблемите не спират значи сменихме дюзите и трактора се оправи вървеше перфектно до преди няколко дена когато започна да прави същите проблеми излиза ми на компютъра грешка в горивонагнетателната помпа и мощноста пада помпата е карана на стенд и е здрава дюзите са нови клапана за изравняване на налягането или там както се казва на помпата също е сменен филтрите също, някои път карам цял ден без проблеми прибирам се и на следващия ден започва да не вурви

26.12.2014 в 15:28

провери буксите на дачиците да неса хлабави и като се размардат да губят вразка и да ти правят въртели

11.01.2015 в 09:26

Ако не е тайна , каква е цената на тези части , нови от магазина? Малко се плаша като цяло от мисълта да имам common rail в трактора си , но всички нови вече са такива и е неизбежно.

11.01.2015 в 14:45

Мнението е редактирано за последно на 2015-01-11 14:46:08

Ако не е тайна , каква е цената на тези части , нови от магазина? Малко се плаша като цяло от мисълта да имам common rail в трактора си , но всички нови вече са такива и е неизбежно.
Ми скъпо е

11.01.2015 в 19:58

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

• Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

forum