Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Анализи и прогнози за цената на зърно и ечемик 2014

Не мога да го разбера колегата с кодово име Максим защо си губи времето да се заяжда със всеки?
Какво полезно научихте като се дразните с колегите г-н Белфорт?
Пазарът не може да се манипулира от едно лице. Ние не можем да си вдигнем главите от работа а разни само стоят във форума и пишат простотии на не особено изискан език. Трудно ми е да си представя някой зает с търговия в тези дни да има време да пише по 100 поста на ден. Следователно или няма никаква работа или е само един виртуален играч.

23.07.2014 в 16:13

Мнението е редактирано за последно на 2014-08-25 15:49:12

Колеги придържайте се към темата, за да не деактивираме мнения, които не са по нея.
Максим, заплахите към сайта, са недопустими. Дръж се колегиално с хората, които работят на полето и тук в сайта и ще получаваш същото отношение. Писането с цел дразнене, обиждане и разводняване на дадена тема, е недопустимо. Пак казвам - форумът е създаден за обмяна на мнения и взаимопомощ, не за конфронтация.

23.07.2014 в 16:20

Ха,а да ми налагате бан по IP,по ЕГН,лична карта и да ми запорирате сметки в КТБ допустимо ли е Разблокирайте ми първия профил "maxim" и бана на IP и обещавам да смекча тона.Сами виждате,че за мен не е проблем да скрия каквото и да е,но просто да си правя нови профили ми е малко досадно...

23.07.2014 в 16:58

Купувам на ЗЕЛЕНО >>>СЪНЧОГЛЕД -450лв/т. и ЦАРЕВИЦА-200лв/т.Плащане при подписване на ДОГОВОР. 0895966748

Тези не чуха,че сме почнали да купуваме слънчоглед на зелено на 450 и почнаха...само се притеснявам...да не би да се окаже после,че цената на зелено е по висока от изкупната,аз поне съм се застраховал с договор и знам на колко ще го правя....

23.07.2014 в 17:37

Аз съм ЗА да се даде шанс на Макса.Колкото и дразнещо да е за някой,все пак казва и смислени неща/отделно обещава да не се дразни повече/виждам,че е в час с нещата но понякога изкривява фактите с цел разбутване на пазара.
Предполагам,че до време цените ще се стабилизират на 300лв./тон, защото в момента май само мелниците правят реални зделки.

23.07.2014 в 17:44

Аз винаги съм казвал,че мелниците не са барометър за цените,цената на пшеницата на Варна вече е 280,рапицата стана 585 докарана.Дразни ме,че пишете цени несъответстващи на търговията! Може ли да ми пишете,че цената от място е 290лв.

23.07.2014 в 17:51

maxim,По добре е да спреш с твоите простотииииии,ако си нещо близо до търговец,знаеш че се подиграваш с хляба си...................
не се прави на смешник(колкото и да си мислиш ,че си интересен не си,),защото в очите на съфорумците/фермерите,според теб селяните и прочие.......... си такъв.......повечето се забавляваме с теб............./ Извинявай, но повечето тук ще се съгласят с мен.
Вместо да помагаш , пречиш.
Сори но е така.

поздрави,
..............................................................................

24.07.2014 в 00:06

чолаков,приликата ми с Джордан Белфорт е,че умеем еднакво да манипулираме пазара,а разликата е,че аз няма да лежа в затвора за това! Мисля си...дали да не спра да пиша няколко дни и само да чета бисери! Ето ви малко дежа вю от бъдещето,ако спра да пиша:

izel: Задръжте само още два дни и ще ви се молят да им продадете на 400лв.

fermer_1: От днес цената е 320 при нас!

stan288: Вече има сделки на 330,но аз лично ще задържа!

stilnik: Каргил вече имат представители и работят на така наречената Прозрачна търговия и днес ми предложиха 340 от място,но ще задържа още малко...

ektelion: Кой пееше в "Щурците"?

stoqnnikolov: На мен днес ми предложиха 180 евро за пшеницата,гръцки търговци. Около мен масово се купува на тази цена! Ако някой иска,може да направим баржа за Гърция,там цените почват от 250евра!

velko80: От утре,неделя,цената на пристанище с 10лв нагоре.идват кораби,а стока нямааааа!

fermer31876: Кой дава 270 от място,дайте кординати?

next: От сигурен източник знам,че идва голямо пвишение на цената! Който задържи до пролетта ще спечели!

Goro: колега,кой поддържа сега системата на OMV? Още ли ползват Мусала?

site admine: Колеги придържайте се към темата! Мнения извън темата ще бъдат премахнати! Максим,за Русия или добро или нищо!

И така......а истината ще е цена на пристанище 280лв.

24.07.2014 в 01:34

максим ако наистина си голям манипулатор на пазара докажи го - манипулирай цената напшеницата до350 лв/т да кажем от утре и всички тук ще сколним глава

24.07.2014 в 01:47

О,няма проблеми,но първо трябва да прибера достатъчно в зърнобазата и после да попиша в едни други форуми,за които незнаете,а и не са на български...

24.07.2014 в 02:01

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

forum