Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Актуална цена на кромид лук

Добър ден колеги.Интересувам се от цената на кромид лук по региони.Ако е възможно и Ви е интересно да поговорим на тази тема.Хубав и успешен ден.

23.06.2014 в 10:38

Re: Актуална цена на кромид лук

Добър ден колеги.Интересувам се от цената на кромид лук по региони.Ако е възможно и Ви е интересно да поговорим на тази тема.Хубав и успешен ден.
търговище 65-70 ст. до около лев -бабите на пазара

24.06.2014 в 11:14

Мнението е редактирано за последно на 2014-08-04 11:41:06

Плевен-по борсите 50-70ст.,на пазара около лев.

24.06.2014 в 12:52

Вчера минавайки транзит през София - кромид лук стар на борсата: цена: 0,45 лв/кг

11.07.2014 в 10:16

В Сливен на пазара от 0,80 до лев директно от производител. Ямбол - същото

11.07.2014 в 10:51

Току-що говорих с търгаш от бургаската 35 ст му карат на крака.
Той продава на 50-55.
И лук няма да садим и сеем!

15.07.2014 в 10:37

Току-що говорих с търгаш от бургаската 35 ст му карат на крака.
Той продава на 50-55.
И лук няма да садим и сеем!
Е какви са тия дето му карат на тези стотинки бре,тия са за прибиване.В наща Билла пуснали вносен по 0,55 моля ти се.Майко мила тая година капут отвсякъде.

15.07.2014 в 11:43

Здравейте и от мен!Имам около 200 кг. кромид лук прибран от полето и още около 300 да прибирам.Не мога да разбера едно,търговците на едро ми предлагат смешни стотинки,а след това в търговската мрежа цената е дубъл!Мисля си да взема да си го разцъкам аз на по кило две директно на крайния потребител,хем по добри пари ще му взема,хем клиентите ще са доволни от евтината цена!А прекупвачите да ходят да правят това дето прави вятъра!

24.07.2014 в 12:05

Здравейте и от мен!Имам около 200 кг. кромид лук прибран от полето и още около 300 да прибирам.Не мога да разбера едно,търговците на едро ми предлагат смешни стотинки,а след това в търговската мрежа цената е дубъл!Мисля си да взема да си го разцъкам аз на по кило две директно на крайния потребител,хем по добри пари ще му взема,хем клиентите ще са доволни от евтината цена!А прекупвачите да ходят да правят това дето прави вятъра! Прав си колега,и аз така смятам въпреки че нямам време да се разправям.А иначе не се учудвай че е така-цял Плевен е залят със шибан полски лук който идва на 0,30ст при шибаните търгаши,а те го дават на 0,60ст на пазарджиите,а те на 1лв на крайния потребител.Те тва е,мила родна картинка

24.07.2014 в 20:39

При тази отворена пазарна икономика,отиваш,купуваш/на 30 ст./продаваш на левче и си готов,какво си се заядосвал.Или картинката ви виновна или родината...проблема е във Вас!

27.07.2014 в 17:17

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

forum