Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Как се развива лимецът след дъждовете?

Здравейте, ако тази година сте засели лимец, бихте ли споделили, как е след дъждовната пролет?

11.06.2014 в 20:10

Re: Как се развива лимецът след дъждовете?

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

15.06.2014 в 23:59

Мнението е редактирано за последно на 2014-06-18 09:52:59

Здр. Нашия лимец има чернилка.Незнам много за чернилката и какви са последствията....има ли кълняемост,няма ли?Идея си нямам.Някой да помогне........Иначе добива беше нисък,но като се има на предвид,че не сме торили и пръскали с нищо, е горе долу добре.Аки имаш др въпроси питай.Аз имам въпрос каде мога да си олющя лимеца и да го смеля на брашно?Дайте кординатиза Пловдивска област.

27.07.2014 в 16:26

Здр. Нашия лимец има чернилка.Незнам много за чернилката и какви са последствията....има ли кълняемост,няма ли?Идея си нямам.Някой да помогне........Иначе добива беше нисък,но като се има на предвид,че не сме торили и пръскали с нищо, е горе долу добре.Аки имаш др въпроси питай.Аз имам въпрос каде мога да си олющя лимеца и да го смеля на брашно?Дайте кординатиза Пловдивска област.
Благодаря! Попитах, защото в една статия така го хвалеха лимеца, че била дъждовна година житото почерняло, пък лимеца не. А за лющене в Пловдивско 0888229050-Атанас Янакиев.

27.07.2014 в 21:57

Някой може ли да ме насочи от къде да намеря семе от лимец,но ако може да е от стария български лимец а не вносен каквито са повечето тук в БГ. Става дума за малко количество около 150кг.

05.08.2014 в 10:53

Във Велико Търново виж в Билкария:

http://bilkaria.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=2

Търси Емил Елмазов. Това ти е Човека.

05.08.2014 в 14:49

Някой може ли да ме насочи от къде да намеря семе от лимец,но ако може да е от стария български лимец а не вносен каквито са повечето тук в БГ. Става дума за малко количество около 150кг.

Бг агро даваха на 3.60 с ддс еднозърнест лимец, минат през семечистачна машина. Билкаря нямаха връзка с главния мозък и искаха около 7 лева.

08.08.2014 в 18:23

Значи нашия лимец,нищо че има Чернилка има кълняемост.Семето сме го купували от Валери Добрев,истински Български еднозърнес лимец!Вече се свързахме с Наско Янакиев и олющихме доста,вкуса е уникален!Ако желаеш семе на 2 лв.пиши ми на лични!

22.08.2014 в 19:27

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

forum