x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

TBI Bank provedoh razgovor mnoo gotini i predraspolojeni, nikvi taksi absolutno nishto. , vprochem sami me nameriha , obadiha se horata sami predlojiha da rabotim zaedno. Horata tam sa mladi ambiciozni nadahani i nai veche im se raboti, bqh pri procredit raifaizen i dr. kato im spomena za garancionnq fond i se plashat i bqgat , kazvat kolko bilo trudno po princip raboteli ama mnogo administraciq bilo i ne se zahva6tali. A v TBI kakto kazah samite te iskat da rabotqt s NGF.
http://www.tbibank.bg/bg/малък-и-среден-бизнес/кредити/агро-кредити/

15.08.2014 в 07:45

приятели за мен стана страшно !!! обб в която ми минават субсидията по полу пазарни ми отказа кредит : (

тби също !!!!!!!!!!!!!!!!!!явно аз съм младия глупак който си помисли,че ще прави нещо на село : ( време е да стягам куфарите

проект 7290 лева цел на кредита покупка на материал и трактор
субсидия 3000 от пазарните 450 от директните
240 осигуровка от земеделски производител
390 осигуровка + 500 заплата от работата която е целугодишна 4 работя 4 почивам
кредити 1-1000-кредитна карта
материални активи 1-кола стойност 1300 лева
резултат нямал съм доходи стабилност несигурност и прочие.........

искрени благодарности на фонд земеделие на българската банка за развитие на всички банки които се съобразиха с българската действителност и помогнаха в трудните времена на хората на кооперативите по селата които помагаха с техниката си на всички които спомогнаха на хората да се развият и да направят нещичко в майка България,Благодаря

още един падна от борда : ) честито господин раш,слънчоглед,коряндар и всички по зърнената верига

27.08.2014 в 19:35

Мнението е редактирано за последно на 2014-08-27 19:48:36

От ПИБ ми предложиха кредит на 8.5% + 1% годишна такса обслужване за кредит през гаранционния фонд!!! Не беше ли максималния лихвен процент 7 или съм се заблудил...

29.08.2014 в 11:02

Беше приятелю и все още е 7%, но сега е жътвата на банките. Подписал си договор и нямаш изход, и в прокредит е 8,5%!

29.08.2014 в 13:35

В Прокредит искат ли такса за управление на кредита?

29.08.2014 в 15:08

Таксата влиза в тези 8.5%. Погасителния план се изчислява със 7% лихва но като се сложи такса за управление, такса за отпускане и годишната такса върху останалата непогасена сума се получава 8.5% лихва!

29.08.2014 в 15:45

Аз затова се отказах! Айде една част от офертите са по-скъпи, айде банката да те поощави, айде и от цялото чакане си взех някои неща втора употреба и сега вече що ми е проект, мене снегорин ми трябва след 2 месеца! Мизерия... А не се опасявам, че ще има и проблем с изплащането на изпълнените проекти и в едим момент банката ще си поиска и главницата.. Успех!

29.08.2014 в 17:44

Колеги питайте в Райфазен банк нече има правя реклама но нямам такива проблеми. всичко е ок и сега заема ми е пратен в гаранционният фонд
.

29.08.2014 в 20:27

почна ходенето по мъките вчера говорих с доставчика трактора е същия само че производителя е сменил номера от 5500на 5600 това автоматично означава анекс... ще ме финансира друга банка още един анекс за банковата сметка...горе долу по един месец........имам право на авансово плащане куп бумаги и банкова гаранция или двама поръчители плащането е след два месеца от подаване заявката.........до тук станаха четири месеца а ще има и други въртели ако се справим до пролетта ще викаме ура иначе проекта в коша и блъскаи по старо му

29.08.2014 в 21:26

Ганчо не се отчайвай, ако знаеш още колко документи те чакат след изпълнението на проекта свят ще ти се завие!

29.08.2014 в 21:33

Как бихте оценили реколта 2018 до момента?

• Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

forum