x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

Там- е дирекция оторизация където ако не ти кажат къде да идеш и в коя стая да подадеш документите нищо няма да свършиш.Самият факт ,чe проекта ни е одобрен 7-ми поред ,той като нямаше забележки по него говори за това кой е чел наредбата.
Мнението ,което изказваш много намирисва на дълбока самонадеяност и знам ли ,завист.Друго не би обяснило писането ти. Успех на всички!

27.07.2014 в 11:53

Мнението е редактирано за последно на 2014-07-27 11:54:18

Няма завист колега, искернно се радвам за всички подписали !
Не ме разбирайте погрешно !
Много ми е напрегнато от това чакане и вечер, когато се прибера и отворя темата се надявам да има новина от някой колега. Последните дни ми дойде в повече с тези коментари за консултанти, комисионни, НССЗ и проблемите след подписването.
Съгласен съм, че трябва да ги обсъждаме.
Извинете ме !
Успех на всички в борбата с институциите !

27.07.2014 в 21:38

Съгласен съм с kirkorito, че темата не се изчерпва.. Все пак това е развитието на проектите, а точно докато чакахме беше "чесане на езиците" както го нарече колегата. До тогава само клюки си споделяхме - кой какво чул, а сега имаме развитие и с него назряват нови проблеми, като финансирането например. Който още чака му пожелавам успех, ама ако не са му интересни и останалите проблеми по темата да си направи тема "НЕразвитие на мярка 121 И не забравяйте, че тези проблеми ще дойдат така или иначе и до тези, които още чакат, така че няма да е излишно да слушат колегите си, които вече си вървят по пътя.

28.07.2014 в 18:32

Ако може да им се вярва на ДФЗ тази седмица щяло да има ЕКОП. Това е за сега. Чакаме

28.07.2014 в 18:46

ии... , колега "Bechev", тези, които сме одобрени като напуснем какво ще разисквате в темата?... Освен да чакате, както разбира се всички чакахме, остава само клюки да се говорят какво евентуално ще се случи.. Като имате толкова добри консултанти дето ви казват всички членове, защо пишете във форума, а не питате тях какво става с проектите??? Аз съм доволен от консултанта си, но бях изненадан, че не одобриха разходите за бизнесплан.. нека и другите знаят, за да не се изненадат като мене. Не може всичко да знаем все пак..

28.07.2014 в 18:49

Здравейте колеги,

следя темата отдавна, тъй като очаквах от 1 година да разбера какво се случва с проекта ми по 121-ва мярка, но не съм се включвал. За моя радост проекта е одобрен и вече разписах договора, като са ми одобрили абсолютно всичко по него, включително предварителните консултации и изготвянето на бизнес плана.

Пожелавам успех на всички и дано бъдат одобрени колкото се може повече кандидати.

29.07.2014 в 17:44

Здравейте колеги,

следя темата отдавна, тъй като очаквах от 1 година да разбера какво се случва с проекта ми по 121-ва мярка, но не съм се включвал. За моя радост проекта е одобрен и вече разписах договора, като са ми одобрили абсолютно всичко по него, включително предварителните консултации и изготвянето на бизнес плана.

Пожелавам успех на всички и дано бъдат одобрени колкото се може повече кандидати.

колега колко е голям проекта ти и за какво

29.07.2014 в 22:26

Здравейте колеги,

колега колко е голям проекта ти и за какво

Създаване на 140 дка овощни градини - ябълки и череши.

30.07.2014 в 14:46

Moga li ot druga firma da si zakupq traktornata kosachka,che starata firma mi digna centa s 690 leva a na ostanalite firmi cenata e sashtata kato predi edna godina ????

30.07.2014 в 18:10

Moga li ot druga firma da si zakupq traktornata kosachka,che starata firma mi digna centa s 690 leva a na ostanalite firmi cenata e sashtata kato predi edna godina ????

По принцип можеш, но трябва да го съгласуваш с фонда, а ако ползваш консултант, той знае най-добре.

30.07.2014 в 20:56

Трябва ли да се плащат данъци върху субсидиите?

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

forum