Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

Колеги а какво стана с проектите по 121 за биопроизводство. Нали те имаха отделен бюджет.
В момента това което се одобрява никаде не се споменава по кой бюджет е.При издаването на заповедта за прием бяха разделени с две отделни заповеди с отделни бюджети или това беше поредния прах в очите.

Колега аз съм един от тези, които подадоха при вторият прием, който се отнасяше за биопроизводители. Не знам нито какъв е бюджета, нито мога да кажа срокове, но мога да кажа какво става с моя проект. Миналата седмица в петък ми се обадиха, че съм минал всички процедури и ми е одобрен проекта, но от сега нататък трябва да напишат договор и да ми го изпратят, което не знам в какви срокове трябва да стане. Всъщност целта на обаждането беше да занеса оригиналите на едни документи, за да ги сравнят с копията, които съм им предал, иначе не вярвам да ми се обади някой просто да ме информира какво се случва..

10.07.2014 в 09:57

Колеги а какво стана с проектите по 121 за биопроизводство. Нали те имаха отделен бюджет.
В момента това което се одобрява никаде не се споменава по кой бюджет е.При издаването на заповедта за прием бяха разделени с две отделни заповеди с отделни бюджети или това беше поредния прах в очите.

Колега аз съм един от тези, които подадоха при вторият прием, който се отнасяше за биопроизводители. Не знам нито какъв е бюджета, нито мога да кажа срокове, но мога да кажа какво става с моя проект. Миналата седмица в петък ми се обадиха, че съм минал всички процедури и ми е одобрен проекта, но от сега нататък трябва да напишат договор и да ми го изпратят, което не знам в какви срокове трябва да стане. Всъщност целта на обаждането беше да занеса оригиналите на едни документи, за да ги сравнят с копията, които съм им предал, иначе не вярвам да ми се обади някой просто да ме информира какво се случва..

така де така...

10.07.2014 в 13:35

Колега фигурираш ли в някой от списъците публикувани на страницата на ДФЗ? Преди малко звънях в Договориране да питам за приема на биологичните производители ... единственото,което казаха е че ще качват всеки одобрен проект на страницата на ДФЗ

10.07.2014 в 15:41

koi shte podpishe dogovorite za izpalnenie i KOGA ?

11.07.2014 в 06:59

Колега фигурираш ли в някой от списъците публикувани на страницата на ДФЗ? Преди малко звънях в Договориране да питам за приема на биологичните производители ... единственото,което казаха е че ще качват всеки одобрен проект на страницата на ДФЗ

Няма ме в списъците. До колкото разбрах списъците са за вече подписани договори, а на мен не са ми го написали и подписали... И не знам с какво търпение да се заредя... Имам проект за капково напояване, а докато ме подпишат ще свърши лятото и ще изтърва една година пак. Ще трябва да го правя за зимата...

11.07.2014 в 08:30

Хайде де кажете кога ще се прехвърлят средствата от Гаранционен фонд.
Министерски съвет какво дреме кой чака,защо не се работи?!

11.07.2014 в 12:05

Колега,какво стана с писмото?Може ли малко информация,относно него,защото днес си проверих статуса и ми пише,че ми е изпратено уведомително писмо,но не съм го получил още,за да знам какво да очаквам.

Свържете се със StarPost. Обикновено голяма част от писмата, които доставят те, не достигат до получателя. Искайте от РА да ви дадат изходящия номер на писмото, за да ви го намерят от StarPost

11.07.2014 в 12:33

Star Post е най-измислената фирма, която може да съществува. И аз преди да го разбера ги чаках с месеци, ама сега като знам сам ходя да си търся писмото. Кой знае на кой е фирмата и какви комисионни си раздават за куриерски услуги. Не могат ли държавните институции да си ползват държавните пощи.. те си работят перфектно и имат офис във всяко село.

11.07.2014 в 13:29

вчера в 15:00 ми се обадиха : ) в понеделник отивам да подписвам договора ( party )

12.07.2014 в 06:56

колега ако не е тайна за каква сума ти е субсидията и с како участваш

12.07.2014 в 20:08

Какви проблеми срещате в работата с еднодневните трудови договори?

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

forum