Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

Има 80 проекта,които са одобрени и от миналия вторник договорите чакат подпис от директора,за останалите мислят от къде да вземат пари.с една дума-НИЩО

30.05.2014 в 10:24

Сега звънях на договориране, нищо не знаят. Колко е бюджета, кога ще има яснота, кога ще има ЕКОП, нищо нищо, кого да попитам за тези неща и това не знаят. Накрая само каза ръководството трябва да ни пусне заповед. Значи чакаме благоволение. Според мен трябва да се организираме някак. Колективен иск или колективно писмо към ЕК. Аз лично съм в "приоритетен сектор (ябълки и черупки), кандидатсвам само за прикачен инвентар под 15к евро и проекта ми се разглежда за 1 ден макс. Ако има заинтересовани, да предлагат и те варианти!

30.05.2014 в 10:28

А и за тези 80 проекта ги питах, защото при ограничен бюджет е нарушение, да одобряват проекти без да са разгледали всички!

30.05.2014 в 10:30

тези 80 са на хора които имат одобрени проекти по 141 и 112,те имат отделен бюджет,това беше описано в заповедта за прием и явно този бюджет стига за всички проекти на кандидатите с 141 и 112

30.05.2014 в 10:34

Е що си мислиш, че аз нямам проект по 112 и не ми е разгледан проекта. Що трее да си опонираме един на друг, като ни клатят стабилно!
И СЪМ ПО 112
И СЪМ МЛАД
И СЪМ ПО АГРОЕКОЛОГИЯ
И СЪМ С ПЛОДОВЕ
не отричам имам и черупкови
И ОСТАВАМ ПОД ЧЕРТАТА

30.05.2014 в 10:53

добре де,ти провери ли дали не си в тези 80

30.05.2014 в 11:08

Поне 10 пъти...

30.05.2014 в 11:29

Сега звънях на договориране, нищо не знаят. Колко е бюджета, кога ще има яснота, кога ще има ЕКОП, нищо нищо, кого да попитам за тези неща и това не знаят. Накрая само каза ръководството трябва да ни пусне заповед. Значи чакаме благоволение. Според мен трябва да се организираме някак. Колективен иск или колективно писмо към ЕК. Аз лично съм в "приоритетен сектор (ябълки и черупки), кандидатсвам само за прикачен инвентар под 15к евро и проекта ми се разглежда за 1 ден макс. Ако има заинтересовани, да предлагат и те варианти!

Вариант е отново да се отправи парламентарно питане в НС. Но и това не вярвам да доведе до някакъв резултат след като Греков излъга пред Народните представители , че мярка 121 ще бъде разгледана до края на Март. И зам.министъра Гечев постави няколко срока отминали безвъзвратно. Не им пука и това си е .

30.05.2014 в 13:57

аз съм по мярка 141 и нямам никаква информация от къде мога да видя този списък с 80 одобрени

30.05.2014 в 18:22

То няма списък, аз и за това питах.

30.05.2014 в 18:43

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

forum