Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Развитие по проектите по мярка 121

Сега пък казаха до края на Април ,че ще се разгледат.Впрочем за пореден път парите са намалени така ,че за 900-те отпуснати проекта има за много по-малко ама много... Тъжна е картинката ....

13.04.2014 в 21:54

Колеги,на кои телефон звъните във фонда, за развитие на проектите? защото на 8187222
никък не и се обяснява на служителката и само казва,,изяакаите във времето,,

15.04.2014 в 14:35

Колеги,на кои телефон звъните във фонда, за развитие на проектите? защото на 8187222
никък не и се обяснява на служителката и само казва,,изяакаите във времето,,

На този посочения от теб или на 8187272 но и там вдига същата и си ги приказва едни и същи заучени фрази : "Изчакайте" "Работим " Имайте търпение" и т.нт.

15.04.2014 в 14:41

до края на месеца ще бъдат обработени,което не означава договор.договор края на маи,в наи добрия случаи после осхте един месец за одобрение на кредита......ДА НИ Е ЧЕСТИТО

15.04.2014 в 15:34

Колеги,някои нещо да е разбрал кога ще има ЕКОП?

24.04.2014 в 10:23

Аз съм доста по-назад.. Поискаха ми свидетелство за съдимост, но като си вкарам урн-то седя на "изпратено писмо за отстраняване на нередности".. Може би до 2015 година ще стане ясно..

24.04.2014 в 20:44

11. Попълване на отчет на съответствие

приятели какво означава това ?

29.04.2014 в 11:50

И аз като колегата реших да видя днес до къде са стигнали и видях че има промяна от 29-ти.
и аз съм на 11-та точка.
Бавно но славно мърдаме напред
Или поне има някакво развитие

29.04.2014 в 13:04

Сега остава да минат проектите на ЕКОП и после да се наканят да ни напишат договорите.И живот и здраве за Нова година да си вземем машините.НЯМА ДРУГИ ТАКИВА НЕГОДНИЦИ

29.04.2014 в 13:15

Проверихте ли пак на страницата дали няма промяна отново?
На мен ми показа ред 11, а сега пак е на 6 ?!?
Нещо се е.ва сайта май или само при мен е така?
Успех!

29.04.2014 в 13:22

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

forum