x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Развитие по проектите по мярка 121

От отварянето на мярка 121,мина доста време,но мага да кажа,че вече има равитие. Може да е малко,но го има.

АЛЕЛУЯ!!!

03.10.2013 в 10:23

Re: Развитие по проектите по мярка 121

какво

03.10.2013 в 10:46

Получих една лека деседневка,за нов вид декларация. Иначе по проекта и офертите на доставчиците няма проблеми

03.10.2013 в 12:48

Кокво си получил

03.10.2013 в 13:52

А в състояние на проекта в странницата на ПРСР имаш ли някаква промяна?
Или още ти седи Изпратен в ЦУ-София.

03.10.2013 в 13:56

Те май няма и да ги актуализират повече или чак като си подпишем договорите

03.10.2013 в 13:59

приятели не зная какво става с проектите но моя не е мръднал от цу софия звънях да питам какво се случва и ми казаха нищо

03.10.2013 в 14:52

При моя проект е същата работа-изпратен в ЦУ София.Вчера дори им звънях да попитам,дали има някакво развитие по проекта и ми казаха само,че по проектите се работи и това е.Казаха също,че се проверяват в срок и скоро ще имаме отговор...

04.10.2013 в 22:16

При мене в състояние пише изпратено уведомително писмо и вече го получих. Трябва да попълня една нова декларация,както и един допълнителен въпрос по самия бизнес план. До сряда другата седмица поправям грешката и им го връщам

05.10.2013 в 10:53

Колега,какво стана с писмото?Може ли малко информация,относно него,защото днес си проверих статуса и ми пише,че ми е изпратено уведомително писмо,но не съм го получил още,за да знам какво да очаквам.

18.10.2013 в 18:02

Как бихте оценили реколта 2018 до момента?

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

forum