Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 112 - Създаване на стопанства на млади фермери

Интересното е ,че тази седмица никой не пише, да са му се обаждали за проверка .. Проблясна за малко няква надежда-и пак,-нищо...Аз лично съм член на кауза "Млад фермер" в фейсбук и се стягаме за колективна реакция!

То май вече няма смисъл колега......на който се обадили обадили и честито ....а на нас дето не са ни звънели на който му е останала сила за другия прием живот и здраве ....... това беше

Не се отказвайте толкова лесно. Битките с администрацията по новата ПРСР 2014-2020 тепърва започват, все пак сме още само 2014 г. Кауза "Млад Фермер" е едно добро начало! Постигнахме не малко: прием по млад фермер през 2013 г., обещания за прием през май 2014 г., които все повече се приближават до реалността след като вчера беше гласувано, че ще има такъв прием!

Сега остава да успеем да пуснем и нормативната рамка в разумни срокове, а не в последния момент, както се случват повечето неща в България...

11.04.2014 в 11:49

Интересното е ,че тази седмица никой не пише, да са му се обаждали за проверка .. Проблясна за малко няква надежда-и пак,-нищо...Аз лично съм член на кауза "Млад фермер" в фейсбук и се стягаме за колективна реакция!

Днес и на мен ми дойдаха на проверка .. най сетне! ама от тук на татък ш има чакане ..
Kolega, ti ot koi region si?Predi dva dena otidoh do Burgas za da popitam na kakav etap sa ne6tata,vlqzoh pri edna ot inspektorkite tq parvo mi se skara...za6to to4no neq sam popital i t. n. i mi kaza SHTE CHAKATE imame dostatachno glavoboliq...kakvo poveche da chakame neznam....

11.04.2014 в 12:30

Днес и на мен ми дойдаха на проверка .. най сетне! ама от тук на татък ш има чакане ..
Kolega, ti ot koi region si?Predi dva dena otidoh do Burgas za da popitam na kakav etap sa ne6tata,vlqzoh pri edna ot inspektorkite tq parvo mi se skara...za6to to4no neq sam popital i t. n. i mi kaza SHTE CHAKATE imame dostatachno glavoboliq...kakvo poveche da chakame neznam....

Благоевград... случвало ми се е и на мен ..карат се викат по телефона не дават никаква инфо.. като че ли аз съм виновен че не са си свършили работата ..и така до последния път когато им показах че мога да псувам мн хубаво !!

11.04.2014 в 19:06

Някакво раздвижване ?

15.04.2014 в 10:40

Napravo e murtvilo i sa ujasni az sum ot qmbol i nemoga oshte da si vzema belejkata za detskite na deteto podadene e na 21 mart kakvo da pravq i az nzm mn sa bavni i te izkarvat izvun nervii

15.04.2014 в 11:08

Имах впредвид кога ще пускат новата мярка "млад фермер"

15.04.2014 в 11:17

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

15.04.2014 в 13:07

Имах впредвид кога ще пускат новата мярка "млад фермер"

Уж в май-юни, но за сега е абсолютно информационно затъмнение

15.04.2014 в 13:47

Колеги и колежки млади фермери половината от тея дето казват ,че проверката им е минала и ви баламосват ,че останалата част няма да са одобрени лъжат а останалата половина са под въпрос тъй като няма да споменавам конкретни имена но по дадена ми от тях информация за която гарантирам проверките за допустимост на кандидатите ще започнат ОТ ПЪРВИ МАЙ а въпросното ранкиране все още не е приключило и проектите няма да се изпращат в СОФИЯ А ЩЕ СЕ РАНКИРАТ НА МЯСТО ОТ ОБЛАСТНИТЕ ДИРЕКЦИИ ,Кандидатите със животни(чкч и пъдпъдъци) ше имат макисмален брой точки а след това ще се разглеждат тези с гъбите най вече понеже всички останали са се хвърлили на тях.

15.04.2014 в 14:24

Колеги и колежки млади фермери половината от тея дето казват ,че проверката им е минала и ви баламосват ,че останалата част няма да са одобрени лъжат а останалата половина са под въпрос тъй като няма да споменавам конкретни имена но по дадена ми от тях информация за която гарантирам проверките за допустимост на кандидатите ще започнат ОТ ПЪРВИ МАЙ а въпросното ранкиране все още не е приключило и проектите няма да се изпращат в СОФИЯ А ЩЕ СЕ РАНКИРАТ НА МЯСТО ОТ ОБЛАСТНИТЕ ДИРЕКЦИИ ,Кандидатите със животни(чкч и пъдпъдъци) ше имат макисмален брой точки а след това ще се разглеждат тези с гъбите най вече понеже всички останали са се хвърлили на тях.
А ти колега от къде я имаш тази инфо ??????? че ми е много интересно......тука всеки е човек на някой и всички имат връзки и в крайна сметка никой не е одобрен.....е аз не мога да го разбера това !!!!!!

15.04.2014 в 18:39

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

forum