Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Актуален пазар за агнета и шилета

колеги имам 25 бр.а търсене няма.имали някакво движение из страната.

06.09.2012 в 08:27

Re: Актуален пазар за агнета и шилета

незнам за българия ос ги изнасям

06.09.2012 в 11:26

КОЛЕГА В САЙТА НА НОА ИМА ОБЯВА ЗА ИЗКУПУВАНЕ НА МЪЖКИ АГНЕТА КОЧЛЕТА НА 5.40ЛВ ЗА КИЛОГРАМ НА ТЕЛЕФОН 0892216568

06.09.2012 в 11:57

5,5 е тавана който дават за сега търговците за кочлета,ако някой е чул за по вече нека сподели

10.09.2012 в 14:40

kolega gore dolu po kolko kilograma sa i ot kade si?

10.09.2012 в 19:44

Re: pasha

При вас как са цените

10.09.2012 в 22:11

ami i pri nas cenata beshe 5.5,no moite az gi bqh prodal otdavna.Pak imam i desetina broiki koito bqha malki a sega gi pazq za KURBAN BAYRAMA

13.09.2012 в 09:44

Аз така миналата година бях оставил 20 бройки за Курбан Байрама и ми останаха 7 но тази година май ще е различно защото в нашя край всички колеги с които се познавам не са оставили кочове за Байрама и мисля че ще има голямо търсене.

13.09.2012 в 12:04

колеги аз имам за продаване 30 големи женски шилета. Много са подходящи за разплод, но може и за клане. Някой ако се интересува нека да се обади на тел 0885167723 ,цената не е висока

14.09.2012 в 07:32

Ще ги вземат не се бой

14.09.2012 в 20:30

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

forum