Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re:

Хм... Печатна грешка , извинявам се!

10.09.2011 в 23:12

купувам лешници

Здравейте искам да попитам от къде мога да си купя лешници в по големи количества да речем 1 тон.Ще се радвам да ми отговорите с конкретни насоки, а не само предложения.

12.09.2011 в 00:36

Re:

здр.от извесно време сабирам информация за бадемите и сам д/г понаучил но все пак фороми и книги е едно а савет от лице което се занимава с това е др. искам да попитам тук в сандански бадемовите насаждения дали се развиват благоприятно ако има човек който да е от този край и да отглежда бадеми ако ми драсни едно писанце на лично за да му задам някой въпроси благодаря за отделеното време

26.09.2011 в 16:57

Re:

Zdraveite,mnogo se izviniavam,che pi6a na latinica.Moi blizak se zanimava s proizvodstvo na bademi.4 godina ve4e,no ima problem.Dosega gi belexa ra4no,no koli4estvoto narastna i mu triabva ma6ina za belene ot kostilkite.Molbata mi e,ako niakoi moje da pomogne s informacia otkade da si zakupi takava ma6ina da pi6e tuk ili da zvanne po telefona.6te vi bada mnogo blagodarna.

28.09.2011 в 17:47

Re:отглеждане на орехи

здравейте колеги , и аз искам да се занимаван с отглеждане на ядки. мислех си за лешници , но там май е по трудоемко от колкото с орехите. ( наторява се , полива се ). искам да попитам - имам 5 декара терен , разбрах че горе долу около 10-12 дръвчета мога да посадя на декар. не разбрах колко горе долу зелена продукция ще дава 1 декар. ( средни килограми) за да мога да си направя сметката дали си струва. и ако може някой да каже от 1 килограм зелени орехи ( със зеленото отгоре ) колко ядка излиза. горе долу да си направим сметка. явно цените варират и кой както се уреди после. но поне да знам от 1 декар колко ще изкарам средно . или от 1 дърво - кой каквото знае да сподели. като общо ме интересуват пропорциите . ще съм много благодарен .

15.10.2011 в 22:48

Re:

колеги , моля ви . помогнете малко , някой почнал да се занимава с орехите чрез програма " млад фермер" - само да каже - да се захващаме ли , или не !

21.10.2011 в 19:43

Re:

орехите са много добър бизнес,но там се пробива трудно,ако ще гледаш орехи и ги продаваш на сливенските или разградските си обречен,но гледаш ли хубав градински орех,цената е два пъти по висока, а добивите варират от 40 до 500кг за най новите сортове.

22.10.2011 в 09:52

Re: Лешници

Здравейте! Понеже от всичко изчетено, оставам с впечатлението, че се говори само за организирано отглеждане на лешници и съответно по нататъчната реализация на продукция от такива стопанства се чудя дали се изкупуват диворазтящи лешници и дали тези (примерно набрани от гората лешници) имат някаква парична стойност, или не могат да се конкурират с по-горе изредените сортове? Благодаря предварително за отговорите!

10.12.2011 в 19:40

Re: лешници и бадеми

Здрасти на всички,предстой ми засаждането на 5 декара лешници и въпроса ми е кое е по добре за напред храст или дърво до колкото съм запознат (храста почва да дава лешници след 5 година от засаждането) (а на дървото след 2-3 след засаждане) ?? какво бихте ме посъветва ли.Сорта е Римски и Ран Трапезундски.Друго което ме интересува е с капково напояване и подхранване на почвата с торове ще се увеличи ли по-бързото развитие на храст-дърво

04.10.2012 в 19:52

Re: лешници и бадеми

някой отглеждали лешници ? дайте малко информация

06.10.2012 в 18:29

Трябва ли да има таван за директните плащания?

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

forum