x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re:bademi

imam bademi na qdka i sas cherupka,kak e pazarat v momenta mojeli nqkoi da kaje ,povecheto bademi sa sas dvoina qdka takav sort sa .

12.02.2011 в 20:26

Re:

Количеството бадеми от декар без черупките е към 60кг средно зависи обаче от много фактори(коя година са,сорта,и др...)

18.02.2011 в 11:21

Re:

това на втората година ли е ?
защото ако това ти е бране при пълно плододаване по добре не се занимавай с глупости.

18.02.2011 в 20:57

Re:относно ефективността от бадемите

защо смяташ че не си струва,при 60кг ядка и пазарна цена наедро 10,5 лв за килограм /на дребно от 12 до 15лв за кг,това прави 600лв от декар,не знам какви разходи има за декар но дори 300 да похарчи,а аз мисля че 100лв на декар са достатъчни,остават 500лв от декар .посочи друга култура която да ти дава 500 лв от декар.

19.02.2011 в 06:51

Leshnici

Здравейте от това което виждам, че сте коментирали ми стана ясно, че сте запознати с оглеждането на бадеми и лешници и искам да попитам дали има пазар за лешници в България или трябва да се търси начин за износ, Благодаря предварително !!!!

05.03.2011 в 12:41

Re:пазар на бадеми и лешници

пазарът е в българия. тук са по скъпи.не се лъжи по цените на дребно.цената на едро е почти два пъти по ниска.а вносният лешник ми излиза с около лев по евтин от българския.

06.03.2011 в 15:08

Re:reyko

firma ,KALADAN, s Paisievo obl silistra vij v gogle uspeh

06.03.2011 в 15:32

Re:

Благодаря Ви за информацията !!!

07.03.2011 в 03:17

pitane

Колеги имате ли мнение за овощните дръвчета на разсадника в Айтос мисля че фирмата се казва Juglans regia бяха на Аграта дали са им добри наистина овошките споделете разсадници за овошки от които сте доволни

18.03.2011 в 16:03

Re:

здр.имам двор около 5 декъра,мисля да съдя лешници,до колкото разбрах на декъ по 60 дръвчета се сеят,а може и да бъркам,ако е така моля да ме поправите,но не разбрах,като добив какво дават,ще съм благодарен на знаещите,ако ми отговорят

23.03.2011 в 11:24

Как бихте оценили реколта 2018 до момента?

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

• Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

forum