Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

проблем Беларус МТЗ 952

здравейте проблема ми е следния след основен ремонт (бутала цигменти ризи) рециклиран ГНП и дюзи. Пуши много от отдушника на двигателя на ден доливан 1.5 двигателно масло .
Преди основния ремонт нямаше сила и доста пъти прегря изхвърли водата главата ли е за смяна незнам майсторите дето ми го напраиха сега не вдигат телефона дали да продължа орането незнам

01.11.2017 в 17:30

Re: проблем Беларус МТЗ 952

Не приятелю, не ори. Проблема е в главата на двигателя, предполагам. Лично аз не бих орал.
Зарежи тези майстори, намери си читав друг.

01.11.2017 в 19:26

шлайфахте ли главата преди да я сложите.може да се е изкревила от прегряването.

01.11.2017 в 19:28

От главата ,ама на някой майстор.Вади буталата,обърнали са сегментите или от турбото.

01.11.2017 в 20:39

Мнението е редактирано за последно на 2017-11-01 20:41:31

Може да ореш няма какво да му стане, но и според мен проблема е в сегментите! Ако е от сегментите ще пуши горе долу равномерно при първо палене и после по време на работа.

01.11.2017 в 20:51

мисля да си зема глава не сам сигурен за туй питам
главата беше шлайфана преди 5 месеца майсторите решиха само да изчистят с машика има и друго събраха двигателя напраиха центровка уж да пали по бързо но работеше грубо после друг майстор кат го чу се захвана за главата после той пипна почна като часовник да работи със сеялка торачка и транспорт нямаше проблеми но на орането се осра

01.11.2017 в 20:52

Може да ореш няма какво да му стане, но и според мен проблема е в сегментите! Ако е от сегментите ще пуши горе долу равномерно при първо палене и после по време на работа. пуши само като оре иначе няма проблем

01.11.2017 в 20:55

таз сутрин тръгнах да ора процъфтя издуха гарниатурата на главата водата беше на 80 градуса маслото вдигаше на 4 забелязах че на турбото към смукателния колектор беше омаслен на тръбата мисля да зема турбо да отворя радиаторя да го изчистя отвътре и да смена гарниатурата

02.11.2017 в 13:25

Сега като му направиш главата и я стегнеш, я дотегни още един път след 1-2 дена каране.

02.11.2017 в 20:53

отворих главата на 1 и 4 бутало е ударен смукателен клапан като развивам болтовете на изпусквателния колектор бяха изцапани с масло имам и снимки но не мога да ги добавя

02.11.2017 в 21:38

Нужна ли е нова промяна в Наредба 3?

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

forum