x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Некоректност!

Най-некоректната фирма в България е Мегатрон!!!

18.10.2017 в 15:12

Мнението е редактирано за последно на 2017-10-18 21:07:30

Re: Некоректност!

Най-некоректната фирма в България е Мегатрон!!!
Защо, бре?

18.10.2017 в 16:48

Явно и той не знае, ама си пише да не заспи от скука.

18.10.2017 в 20:58

И мен ми е интересно защо. Щом имате пари за 620RX не сте случайни хора , нито си броите стотинките ,та ми е интересно ква е историята и най-важното..... колкто струва тениската и от къде да поръчам Иначе от една друга фирма със сини трактори като дойдат да ти цепят 6 пъти трактора ,щот не могат един съединител да направят и накрая даже излезе ,че новият пакет съединители е фабрично дефектен и спрат да ти вдигат телефоните ,пък ти им звъниш до обяд общо 22 пъти - тогава може да поспорим коя е най-некоректната фирма....

19.10.2017 в 07:32

Истинските фермери не скучаят, а си имат достатъчно сериозни ангажименти. За да направя тази тениска, която не е една, а са сто, които ще се разхождат на Агритехника Хановер си имам огромна основателна причина, за която ще разясня на по късен етап.

20.10.2017 в 21:32

Мнението е редактирано за последно на 2017-10-21 15:28:12

Тази фирма със сините трактори и аз имах проблем с една част от тях - дефекна, но за щастие ми е я замениха с малко зор. Сервизните не съм ползвал, но съм сигурен че си прав, защото не са само те с това 'качество'.

22.10.2017 в 05:25

Мнението е редактирано за последно на 2017-10-22 05:26:04

Трябва ли да се плащат данъци върху субсидиите?

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Кубота България /КББГ ЕООД/ Кубота България /КББГ ЕООД/

Кубота България /КББГ ЕООД/ е изключителен представител на световно известната японска марка...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

forum