Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Сленчоглед реколта 2017

560 закарано в Карапелит.

14.09.2017 в 08:44

"560 закарано в Карапелит."

И плащане след 2-3 месеца!Знаем как плащат там...Отделно лъжата с пробите!

14.09.2017 в 09:01

В Карапелит не е задължително да затвориш на тази цена, може и да изчакаш да стане 700 или 500 , Пазар !

14.09.2017 в 21:47

Шуменско добив има цена няма 340-350 кг цена 510-530 зависи от слънчогледа

15.09.2017 в 10:21

Аз миналата година работих с Карапелит платиха ми на 8 мия ден не вярвам да чакаш 2-3 месеца

15.09.2017 в 10:23

На 550лв./т ми идва от Румъния до фабриката вкаран. Искам и аз да купувам от тук стока,но масово е с около 5% чужди и на всички им давали по 560-570 от място..не ми е ясно къде го карат за момента на тия цени!? Колега лошата карма не е хубаво нещо... алчността също!
Не говори тук такива безмислици. Като не си алчен защо купуваш на 55 ст? Купувай на 60 ст. Ще напълниш складовете и цяла година ще работиш и ще търсиш най-изгодната цена на продукцията си. Земеделците правят същото. Заравят едни пари в земята, на произвола на природата и чакат да вземат възможния добив, а след това и цена. Тази година много хора пострадаха от градушки и вятър не взеха почти нищо. Какво ще продадат и с какви пари ще продължат? И ти си от тия, които чакат на труда им за да произвеждат. Поне не обиждай.

Не може да се купува на цени каквито си искаме. Вдигането на цената не става еднолично. Имаше периоди в които се надцаквахме един друг и слънчогледа стигаше цена доста над международната. По тая причина вече никой не изнася от тук. Често цената от място надхвърляше цена на пристанище. Сега ценообразуването става по друг начин.

15.09.2017 в 17:18

На 550лв./т ми идва от Румъния до фабриката вкаран. Искам и аз да купувам от тук стока,но масово е с около 5% чужди и на всички им давали по 560-570 от място..не ми е ясно къде го карат за момента на тия цени!? Колега лошата карма не е хубаво нещо... алчността също!
Не говори тук такива безмислици. Като не си алчен защо купуваш на 55 ст? Купувай на 60 ст. Ще напълниш складовете и цяла година ще работиш и ще търсиш най-изгодната цена на продукцията си. Земеделците правят същото. Заравят едни пари в земята, на произвола на природата и чакат да вземат възможния добив, а след това и цена. Тази година много хора пострадаха от градушки и вятър не взеха почти нищо. Какво ще продадат и с какви пари ще продължат? И ти си от тия, които чакат на труда им за да произвеждат. Поне не обиждай.

Не може да се купува на цени каквито си искаме. Вдигането на цената не става еднолично. Имаше периоди в които се надцаквахме един друг и слънчогледа стигаше цена доста над международната. По тая причина вече никой не изнася от тук. Често цената от място надхвърляше цена на пристанище. Сега ценообразуването става по друг начин.

ДУХАЙ ПЕДАЛ!!!!!!!!!

15.09.2017 в 20:38

Много си тъп!!!

18.09.2017 в 15:37

Я, Вие умните, кажете на какви цени да купуваме слънчогледа при цена на олиото в "Кауфланд" за 1л =1,75 лв. с включено ДДС и цена на дребно?

19.09.2017 в 13:22

аз бих запитал - на колко трябва да продават Кауфланд ако ти купуваш слънчоглед на 600лв/т

Ти колко олио точно продаваш на Кауфланд?
А и защо Кауфланд трябва да са водещите а ние прецаканите?

19.09.2017 в 21:56

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

forum