x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Слънчоглед реколта 2017

560 закарано в Карапелит.

14.09.2017 в 08:44

Мнението е редактирано за последно на 2018-08-02 17:04:08

"560 закарано в Карапелит."

И плащане след 2-3 месеца!Знаем как плащат там...Отделно лъжата с пробите!

14.09.2017 в 09:01

В Карапелит не е задължително да затвориш на тази цена, може и да изчакаш да стане 700 или 500 , Пазар !

14.09.2017 в 21:47

Шуменско добив има цена няма 340-350 кг цена 510-530 зависи от слънчогледа

15.09.2017 в 10:21

Аз миналата година работих с Карапелит платиха ми на 8 мия ден не вярвам да чакаш 2-3 месеца

15.09.2017 в 10:23

На 550лв./т ми идва от Румъния до фабриката вкаран. Искам и аз да купувам от тук стока,но масово е с около 5% чужди и на всички им давали по 560-570 от място..не ми е ясно къде го карат за момента на тия цени!? Колега лошата карма не е хубаво нещо... алчността също!
Не говори тук такива безмислици. Като не си алчен защо купуваш на 55 ст? Купувай на 60 ст. Ще напълниш складовете и цяла година ще работиш и ще търсиш най-изгодната цена на продукцията си. Земеделците правят същото. Заравят едни пари в земята, на произвола на природата и чакат да вземат възможния добив, а след това и цена. Тази година много хора пострадаха от градушки и вятър не взеха почти нищо. Какво ще продадат и с какви пари ще продължат? И ти си от тия, които чакат на труда им за да произвеждат. Поне не обиждай.

Не може да се купува на цени каквито си искаме. Вдигането на цената не става еднолично. Имаше периоди в които се надцаквахме един друг и слънчогледа стигаше цена доста над международната. По тая причина вече никой не изнася от тук. Често цената от място надхвърляше цена на пристанище. Сега ценообразуването става по друг начин.

15.09.2017 в 17:18

На 550лв./т ми идва от Румъния до фабриката вкаран. Искам и аз да купувам от тук стока,но масово е с около 5% чужди и на всички им давали по 560-570 от място..не ми е ясно къде го карат за момента на тия цени!? Колега лошата карма не е хубаво нещо... алчността също!
Не говори тук такива безмислици. Като не си алчен защо купуваш на 55 ст? Купувай на 60 ст. Ще напълниш складовете и цяла година ще работиш и ще търсиш най-изгодната цена на продукцията си. Земеделците правят същото. Заравят едни пари в земята, на произвола на природата и чакат да вземат възможния добив, а след това и цена. Тази година много хора пострадаха от градушки и вятър не взеха почти нищо. Какво ще продадат и с какви пари ще продължат? И ти си от тия, които чакат на труда им за да произвеждат. Поне не обиждай.

Не може да се купува на цени каквито си искаме. Вдигането на цената не става еднолично. Имаше периоди в които се надцаквахме един друг и слънчогледа стигаше цена доста над международната. По тая причина вече никой не изнася от тук. Често цената от място надхвърляше цена на пристанище. Сега ценообразуването става по друг начин.

ДУХАЙ ПЕДАЛ!!!!!!!!!

15.09.2017 в 20:38

Много си тъп!!!

18.09.2017 в 15:37

Я, Вие умните, кажете на какви цени да купуваме слънчогледа при цена на олиото в "Кауфланд" за 1л =1,75 лв. с включено ДДС и цена на дребно?

19.09.2017 в 13:22

аз бих запитал - на колко трябва да продават Кауфланд ако ти купуваш слънчоглед на 600лв/т

Ти колко олио точно продаваш на Кауфланд?
А и защо Кауфланд трябва да са водещите а ние прецаканите?

19.09.2017 в 21:56

Коя тема от новата ОСП представлява най-голям интерес за Вас?

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Кубота България /КББГ ЕООД/ Кубота България /КББГ ЕООД/

Кубота България /КББГ ЕООД/ е изключителен представител на световно известната японска марка...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

forum