Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Самолетни заснемане,Теренна проверка

Колеги, миналата година ми направиха теренна проверка,имали някаква вероятност тази година пак да минат?

Да!

И Ловеч публикуваха графика и масивите.

06.09.2017 в 17:02

Колеги,знаете ли кога излиза допустимия слой за тази година?

27.09.2017 в 10:25

Колеги,знаете ли кога излиза допустимия слой за тази година?
Да, знаем!
Първо в края на годината министъра пуска заповед за одобрения слой!
А догодина нейде март-април качват файла в сайта на ДФЗ

27.09.2017 в 10:42

Здравейте колеги,имам осем физически блока излизащи извън слоя.Работещите в ОСЗ ми казват,че тази година нямало да има Теренна проверка на тези блокове,а ще преценявал софтуера на новото заснемане.Според тях заснемането ще е след края май -началото на юни.Става въпрос за град Кърджали,други ми казват,че на тези блокове щели да направят ръчна проверка,другите които са в слой щели да преценяват от РА-ДФЗ и съответно проверка от техния отдел.На кого да вярвам?Земите ми са чисти,но намирам се в НР1 както се разбира има дървета,не са повече от 10 бе. на дка, по-точно половината,този самолет как ще разбере,че толкова дървета ома.Някой ако знае нещо да отговори ако може! Благодаря

1. Правят снимки на част от територията на страната.
2. Снимките се обработват.
3. Хора а не софтуер преценяват кое е в допустим слой.
4. Дърветата ако са единични и стари се различават от опитен човек доста добре дори могат да се преброят.
5. ДФЗ не се занимава със допустим слой пишеше го в някоя наредба от многото.
6. Самолета лети а не се занимава с дървета.
7. Специална камера прави снимките.

Дано съм бил полезен.

04.02.2018 в 00:00

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

forum