Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Проблем след ваксиниране на нодоларен дерматит

Здравейте колеги ,искам да попитам някой има ли проблем след ваксината нодоларен дерматит,при мен една крава се тели слабо теле мляко под всякаква критика ,втора абортира във осмия месец и при нея е същото,споделете ако някой има такъв проблем и как може да се реши благодаря предварително

24.11.2016 в 06:27

Re: Проблем след ваксиниране на нодоларен дерматит

То се знае че от кравите мляко няма да има,но дано юниците да имат.Затова се унищожава цялото поголовие ,а ние ваксинираме.Само ни удължават агонията.

24.11.2016 в 07:51

Все си мисля че ваксините небяха толкова за болеста колкото да съспят млечноста на кравите ,това са крави от които миналата година доях много добро мляко а сега няма.

24.11.2016 в 10:36

Днес започнаха да се телят юниците ми,имам 3 да се отелят за месец и няколко крави на 2-4 теле за сега положението е добро,след няколко дена ще пиша за млечност.

24.11.2016 в 20:00

Аз имам същите проблеми аборт в петия месец и мляко няма . Едната спря сама млякото в шестия месец а януари ще се тели.

19.12.2016 в 14:41

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

forum