x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Проблем след ваксиниране на нодоларен дерматит

Здравейте колеги ,искам да попитам някой има ли проблем след ваксината нодоларен дерматит,при мен една крава се тели слабо теле мляко под всякаква критика ,втора абортира във осмия месец и при нея е същото,споделете ако някой има такъв проблем и как може да се реши благодаря предварително

24.11.2016 в 06:27

Re: Проблем след ваксиниране на нодоларен дерматит

То се знае че от кравите мляко няма да има,но дано юниците да имат.Затова се унищожава цялото поголовие ,а ние ваксинираме.Само ни удължават агонията.

24.11.2016 в 07:51

Все си мисля че ваксините небяха толкова за болеста колкото да съспят млечноста на кравите ,това са крави от които миналата година доях много добро мляко а сега няма.

24.11.2016 в 10:36

Днес започнаха да се телят юниците ми,имам 3 да се отелят за месец и няколко крави на 2-4 теле за сега положението е добро,след няколко дена ще пиша за млечност.

24.11.2016 в 20:00

Аз имам същите проблеми аборт в петия месец и мляко няма . Едната спря сама млякото в шестия месец а януари ще се тели.

19.12.2016 в 14:41

Коя тема от новата ОСП представлява най-голям интерес за Вас?

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Никея Трейд ЕООД Никея Трейд ЕООД

Никея Трейд ЕООД се занимава с внос на употребявани трактори - John Deere, CASE, Massey...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...