Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Отглеждане на гъби

Здравейте извинявам се ако има друга такава тема и не съм я открил. Извинявам се ако въпросите ми изглеждат смешни и тъпи но никой не се родил научен. С мой приятел сме решили да инвестираме и да пробваме в отглеждането на култивирана печурка и кладници. Преди години мои познати имаха два чувала за лично производство и до една степен ми е познато. Първият ми въпрос е ако съм регистриран като юридическо лице нужен ли е да си регистриран нещо като земеделски производител да имам някакъв сертификат за отглеждането на гъбите или да го кажа по просто му след като имам фирма някакво друго разрешително нужно ли ми е?????
Благодаря за отговорите предварително ако има някой друг който се занимава с това ще съм много благодарен да ми пише на лично и да разменим контакти и да го разпитвам при необходимост

26.10.2016 в 07:01

Re: Отглеждане на гъби

Мисля, че няма да ти се размине поне една консултация в БАБХ.
А, ако не искаш да участваш в някоя от програмите на Мин.на земеделието, не е необходимо и да се регистрираш като зем.производител.

26.10.2016 в 17:17

Re: Отглеждане на гъби

ние за момента не искаме да кандидатстваме по проекти и други неща а с лични средства да започнем сега а после може и да се замислим

27.10.2016 в 22:27

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

forum