Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Спиране на сусидии на глва животно който нее регистриран като ферма

Някой по- паметлив ще припомни ли колко пъти имаше гратисни периоди за въвеждане на фермите по законите и изискванията?

26.09.2016 в 20:03

Според мен, разговаряте на различни езици !
Нормативната уредба, се нарича:
"НАРЕДБА № 44 ОТ 20 АПРИЛ 2006 Г. ЗА ВЕТЕРИНАРНОМЕДИЦИНСКИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ЖИВОТНОВЪДНИТЕ ОБЕКТИ" , която от тогава е изменяна и допълвана 11 пъти.
Освен изрично изброените условия, при които трябва да се гледат животните, има и определена "категоризация".
Т.нар. Ферма тип "заден двор" там се казва от коя категория до колко животни могат да се отглеждат .
Отделно от това, кметовете на населените места издават нарочни заповеди с които да ограничават отглеждането или да определят нарочни места за целта.
Например по черноморието, този въпрос го решиха преди повече от 20 год., като ги изнесоха извън населеното място (Китен, Приморско, Созопол, Ахтопол ....)

Така, че гледай си животни, но не пречи на другите !

За каруците с течаща тор, си има РИОСВ ! Въпроса е какъв ще е ефекта - като на манго, като му съставят акт - къса го и продължава !

Тази дискусия малко ми прилича на "Прасета не може, а кучета и котки може !!!"

https://www.youtube.com/watch?v=Z7EyKGDDwww

26.09.2016 в 20:12

То тук дискусия няма.

26.09.2016 в 20:54

Еиий, много си крив !

27.09.2016 в 20:09

значи животновъдите не могат да ръсят лайна по пътя а трактористите могат да ръсят било кал било торове

23.10.2016 в 16:28

Mogat kato gledam kolegata i htz kara tova znachi che i toi ne pravi nishto za evropa ne spazva vredni imisii s teto pushi zamarsqva vazduha na cql svqt

23.10.2016 в 21:38

Да вчера лично Бан Ки-мун и Гриин пийс ми звъннаха ,че видяли гъст пушек издигащ се към стратосферата и помислили ,че съм почнал да ора с Т-то ,но им обясних ,че китайците изстрелват сателит....

Тъпи сте на n-та степен...

24.10.2016 в 08:21

Мнението е редактирано за последно на 2016-10-24 08:22:14

Пак ти си най умния като чета това което пишеш. Или си от тия дето забогатяха на чуждия гръб. По принцип на село се гледат животни но такива като теб дето си мислят да направят едно село собствено ранчо, малко ша им е трудно

24.10.2016 в 18:12

до простия тракторист ти работа нямаш ли или са ти достатъчно субсидиите и не ти трябва да работиш

25.10.2016 в 06:04

Аз съм на 21 години бе пич и току що се върнах от 24 часа в трактора докато ти сега ставаш.. Не ми обяснявай как и на какъв гръб съм си изкарал парите... Бягай някъде реви за субсидийка или деминимис нещо ,щот на мен ми е през да не казвам къде твоето мнение.

25.10.2016 в 06:05

Мнението е редактирано за последно на 2016-10-25 06:06:17

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

forum