Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Здравейте може ли малко помощ.

Искам да попитам искам да се занимавам с кози колко е позволено до лични нужди като начална бройка искам да са 30-40 и след това има ли къде да пласирам млякото ? И на каква цена горе-долу благодаря ви предварително

02.09.2016 в 13:05

Re: Здравейте може ли малко помощ.

за лични нужди означава че ползваш цялата продукция за себе си и не продаваш мляко на мандрите.повечето общини имат наредба за отглеждане на бройки животни в населеното място и това са 2-5 броя овце или кози.над тези бройки се регистрираш по Наредба 42

03.09.2016 в 07:13

за лични нужди означава че ползваш цялата продукция за себе си и не продаваш мляко на мандрите.повечето общини имат наредба за отглеждане на бройки животни в населеното място и това са 2-5 броя овце или кози.над тези бройки се регистрираш по Наредба 42

За да давам на мандрите мляко т.е ако изкарвам по 120-140 литра мляко дали ще мога да го продам на мандрата на цена от 0.60ст. И за да ги регистрирам това колко пари струва търсих за наредба 42 но не можах да намеря нещо по-ясно написано благодаря предварително.

03.09.2016 в 14:04

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

03.09.2016 в 16:58

Мнението е редактирано за последно на 2016-09-03 17:00:07

Наредбата е 44

03.09.2016 в 17:07

Наредбата е 44

Ок. Другия въпрос е тези кози да се пасат трябват ли ми разрешителни за гората ? И ако е да какви ? И ако имам 30-40 кози капитал за началото с 1 пръч разбира се искам да ги размножа ще гледам да са чисти породи и ако имам 120-140 литра мляко ? Ще успея ли да го дам на мандрата на 0.6-0.5 ст. да имам сигурен доход поне много благодаря ако ми дадете малко повече информация ! И ще мога ли да съм кандидат за Евро субсиди благодаря ви много предварително !!!

03.09.2016 в 23:23

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

forum