Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

я пак погледнете - 97 точки?

10.01.2017 в 16:35

Колеги това да не е някоя друга мярка............не съм пчелар, но нали имаше някаква за пчелари наскоро, кви са тия 97 точки, не че не е възможно да има толкова човек , но имайте в предвид, че само на 2-3 ма са звъннали, на мен ми е странно това.....

10.01.2017 в 16:37

Нека фермер.бг като най-популярен сайт си направят труда и да искат отговор от Дфз колко е долния праг на точките!!Стига са държали хората в невидение,няма ли кой да излезе и да даде официална информация на кандидатите ?! Хората трябва да знаят дали са в ранкинга!

10.01.2017 в 16:43

Не съм се интересувала и нямам представа, как се определят точките. Когато идваха на проверка на пчелина, трябваше да подпиша протокол, че няма възражение от проверяващите. Тогава попитах колко точки имам и ми се каза 97т....това е...
Започнах преди Нова година да търся из нета, за мярка 6.3, по която кандидатсвах и така попаднах в този форум.....да не съм разбрала ( едва ли) .

10.01.2017 в 16:51

Наистина интересно, те че точките няма да са 97, то това е ясно, така като има 28 макс+10 от био+10 от планински........въпроса е защо тук таме само звънят и пращат писма, това е загадка и то не малка.....защото реално и за одобрение и не то трябва да ни осведомят

10.01.2017 в 16:54

Мисля тук сме все реални земеделци и няма резон на едни да звънят а на др не........ освен вс да е рерална спекула, не казвам че е , но..... е доста интересно!

10.01.2017 в 16:55

Не съм давала пари, за изготвяне на програмата.....всичко си е реално, няма измислени неща и доизкусуряване.

10.01.2017 в 17:11

Пак простотии 97 точки това със заплатата ти ли е?

10.01.2017 в 18:09

С 97т., от Хасковски район.
Някой май не е в час, ама хич е е в час с програмите. Това за 97 точки че е невъзможно по 6.3 го писах още преди месец, ама г-жата продължава да твърди ,че е с 97.

10.01.2017 в 18:20

Колеги,дайте по сериозно.Има ли десетдневки или не. 97т-глупости.

10.01.2017 в 19:44

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

forum