Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Не са идвали. С 0 точки сам още от Септември. За тях проекта е нередовен, как да идват. за какви царевица и жита говорите това е пълен абсурд.

20.12.2016 в 16:23

Мнението е редактирано за последно на 2016-12-20 16:29:02

Които имат такива проблеми са писали ливади угари и сега разбирам че има и с жито, царевица и т.н.

20.12.2016 в 16:40

Днес ходих в ДФЗ, на никого не са изпращали уведомителни писма и не знаят, кога ще стане.
Проверяват на всички проекти декларираните доходи.Имало такива, на които една кокошка е снесла за една година 600 яйца, на друг от два кошера продал мед за 500 лв., други за някакви декари и продадена продукция.....напълно измислени....така, че ще се чака. Надеждата умира последна....

20.12.2016 в 16:46

Днес ходих в ДФЗ, на никого не са изпращали уведомителни писма и не знаят, кога ще стане.
Проверяват на всички проекти декларираните доходи.Имало такива, на които една кокошка е снесла за една година 600 яйца, на друг от два кошера продал мед за 500 лв., други за някакви декари и продадена продукция.....напълно измислени....така, че ще се чака. Надеждата умира последна....

Не знам в коя областна дирекция сте ходила,но в Добрич на мен още в петък лично директора ми каза,че разписва уведомителните писма и от тази седмица ги пращат! Може в някои области да стоят по друг начин нещата,ако има съмнения някъде.

20.12.2016 в 16:56

до mamatri - кой от вас е представил доходи в ДФЗ , или имате в предвид данъчните декларации за 2015 година - някой представил ли е стокови разписки или други документи за доходи

20.12.2016 в 17:05

ДА ПОИСКАХА МИ ГИ ПРИ ПОДАВАНЕТО

20.12.2016 в 17:11

за тази година ще ги искат в десетдневките, вероятно ще искат договор с агроном и дневник за ПРЗ / за овошки и растениевъдство

20.12.2016 в 17:16

е тази година може да си нямал доходи от земеделски дейности, не е задължително, примерно ако си с млади дръвчета...........

20.12.2016 в 17:19

и кой с 10 декара има договор с агроном, пак ще стане нещо измамно, аз съм си пръскал моите, но нямам дневник, но и няма проблем да си направя в последния момент..........пак някакви измислици!

20.12.2016 в 17:20

това не би следвало да бъдат аргументи по проблематика с проектите.......... доходите може би да и на първо място те, но като имаш ГДД и въпросния данък платен върху печалбата, то УЖ вс тр да е наред, това от чисто икономическа гледна точка, инак ако тръгнат да се ядат за доходите , то ще се осакати мярката

20.12.2016 в 17:24

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

forum