Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Тези проверки, за които говорите, дали означават, че колелото се е завъртяло?...

12.12.2016 в 13:17

Днес от областните техничèски инспекторати в цялата страна минават на внезапни проверки при тези със зайците.

12.12.2016 в 13:31

Службата, която минава на проверка, е ясна - РА на ОД на ДФЗ - "изненадващата" проверка беше обаждане в 8:30 с инструкции в 9:00 да сме там - ами ако съм в заслужена зимна почивка на о. Бали... какво правим тогава?
Иначе и на мен не ми беше ясно, за какво беше този зор, като от 8000 СПО близо 7000 са от овошки (млади), а пчелинът само допълва едни 1000 СПО.
Овошки изобщо не търсиха (макар кошерите да са насред градината), но за пчелите беше от-до: табела на пчелина, номера, дневник, регистрация, слушаха с една медицинска слушалка кошерите, защото при силния вятър и температура 3-4 градуса явно имаха достатъчно акъл да не отварят сандъци - не че имах против да им дам пушалка и була и да се оправят - аз лично не бих рискувал...

12.12.2016 в 13:45

Службата, която минава на проверка, е ясна - РА на ОД на ДФЗ - "изненадващата" проверка беше обаждане в 8:30 с инструкции в 9:00 да сме там - ами ако съм в заслужена зимна почивка на о. Бали... какво правим тогава?
Иначе и на мен не ми беше ясно, за какво беше този зор, като от 8000 СПО близо 7000 са от овошки (млади), а пчелинът само допълва едни 1000 СПО.
Овошки изобщо не търсиха (макар кошерите да са насред градината), но за пчелите беше от-до: табела на пчелина, номера, дневник, регистрация, слушаха с една медицинска слушалка кошерите, защото при силния вятър и температура 3-4 градуса явно имаха достатъчно акъл да не отварят сандъци - не че имах против да им дам пушалка и була и да се оправят - аз лично не бих рискувал...
Щом е минало добре,успех.А казаха ли нещо за срокове

12.12.2016 в 14:06

Срокове.нет

12.12.2016 в 17:49

раздвижиха ли се нещата ,дайте ихформация

12.12.2016 в 18:01

Колеги как вървят проверките.Днес ще се проверяваме на терен при 15 см, сняг.Дано дойдат с джип,защото аз нямам.

13.12.2016 в 10:30

На тези който предстой подписване на договори до края на месеца, минават пак на проверки. Успех!

13.12.2016 в 10:45

Това ли е информацията, която имаш колега? Според мен просто искат да видят тези, които са с пчели дали не симулират с преместване на кошери, не че тук във форума има такива, но така чета из други форуми по 6.3..... дано вс мине наред пожелавам на всеки подал проект!

13.12.2016 в 10:52

Това ли е информацията, която имаш колега? Според мен просто искат да видят тези, които са с пчели дали не симулират с преместване на кошери, не че тук във форума има такива, но така чета из други форуми по 6.3..... дано вс мине наред пожелавам на всеки подал проект! Колега, тук не става въпрос за пчели,зайци и други преносими,идват да проверяват овошна градина,която я проверяваха края на септември,къде е логиката

13.12.2016 в 10:56

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

• Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

forum