Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Е колеги какво правим сега.Информация няма,не се работи по проектите.Явно е,че няма и добре осведомени източници. adrian27,какво е положението,не се засягай.но ти си най-големият трубадур възхваляващ Десито-писма си пишете,кажи нещо от кухнята,само не казвай,че плачем за пари,защото който каквото и да говори,винаги става въпрос за пари.

10.12.2016 в 10:15

Е колеги какво правим сега.Информация няма,не се работи по проектите.Явно е,че няма и добре осведомени източници. adrian27,какво е положението,не се засягай.но ти си най-големият трубадур възхваляващ Десито-писма си пишете,кажи нещо от кухнята,само не казвай,че плачем за пари,защото който каквото и да говори,винаги става въпрос за пари.
Колега не я възхвалявам нито съм трубадур или както там ти се струва,просто я питам за неща които ме интересуват! Хубаво да е се казват добрите неща в сектора както и лошите! Например субсидиите за зеленчуци които по един или друг начин стимулираха производствтото на..тикви !И сега вместо субсидията да бъде на висока ставка и да подпомага дребния и среден фермер,тя ще отиде при някои алчни зърнари които засяха по 1000,2000 дка тикви и дини само за да източат средствата!(хубаво е,че поне сега това го стопираха и няма да се подпомгат) Относно мярка 6.3 мисля,че 3 пъти вече казах..това което знам е,че всичко по мяркта е готово и до края на този месец ще се подписват договори,а януари месец аванасово плащане! До сега имаше прием по мярка 4.1 знаете го добре,бях в Добрич миналата седмица имаше опашка в РА,там имаше някои изменения по мярката! Няма как докато там е пълно с хора да ни викат нас да подписваме,но сега очаквам още следващата седмица да има развитие.Успех

10.12.2016 в 12:39

Обективно погледнато физически не е възможно договорите да бъдат подписани до края на тази година, защото преди това трябва да разпратят едни "десетдневки", с които изискват свидетелство за съдимост и при необходимост и други документи. Дори да приемем, че още този понеделник ще изпратят тези писма, докато съберат тези документи вече годината свърши. Не говорим за обработката на тези документи след това, генериране на договорите, изпращане на писма за явяване за подписване на договори и т.н. Реалистичен срок, ако наистина се задействат и работят изрядно, е януари, но това също е много пожелателно с оглед на действията (или липсата на такива) последните 4 месеца.

10.12.2016 в 13:20

Днес внезапна проверка на пчелина - с обаждане 30 мин. преди това.

12.12.2016 в 09:56

Това е защото кошерите могат да се пренасят. На мен ми звъннаха за утре.Ще ми проверяват овощните градини.Няма как да проверяват краставици и дини на 13 декември В какво се изрази проверката .

12.12.2016 в 10:51

Мнението е редактирано за последно на 2016-12-12 10:59:59

Значи минаха веднъж на проверка на овощна градина и сега отново??? Колега и аз съм с овощни насъждения, твоите стари ли са или новосъздадени и какво ще им проверяват...... толкова пъти и последно с колко точки си , благодаря предварително за отговора!

12.12.2016 в 11:33

Стари са,не знам какво ще бъде. 27.3т

12.12.2016 в 11:37

Ок, аз съм с нови насъждения и поради това питам........след като мине драсни някой ред в какво се е състояла проверката. Дано вс бъде наред, УСПЕХ!

12.12.2016 в 11:39

Колега, от коя служба ти дойде проверката? Областната или регионалната.

12.12.2016 в 12:30

Леле, държавата се напълнила със зайци и пъдпъдъци, а аз ще внасям?!?
Дайте да изкупим нещо:
зайци - 3 лв. живо за 2.8-3.0кг.;
големи пеперуда и великани по над 5 кг. - 3.40 лв.
пъдпъдъци:
- на 125 гр. (японски за яйца) - 0.50 лв./бр. живо;
- на 160-170 гр. (фараон и английски) - 0.65 лв. бр.
-яйца, японски - 5 ст./бр.;
-яйца, фараон - 6 ст. бр.

12.12.2016 в 13:13

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

• Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

forum