Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Ние тук сче все в 100 процента, поне почти всички и не сме все още

31.05.2017 в 20:01

Ние тук сче все в 100 процента, поне почти всички и не сме все още
Колега не е точно така както си мислиш, много хора сме в 120 процента и чакаме да отпаднат от 100 процента за да се стигне до нас !!!!

31.05.2017 в 20:28

Аз също съм сред резервите.Преди 2 месеца получих десетдневка без особени забележки. Наскоро ме информираха, че проектът ми е одобрен и да се надявам останалият бюджет да стигне и за мен... . Но имам неща, заложени за изпълнение по проект, за които става късно...

31.05.2017 в 22:57

Колеги.трябва да знаете,че до момента са подписани едва 60% от ранкираните проекти около 1100-1200,така,че до резервите ще мине много време.Аз съм с около 28 т. и все още не съм подписал

01.06.2017 в 00:42

Ама те актуализират тази въпросната таблица за публичност, колеги, 1043 са вече, а бяха 1036.........значи има още на къде, успех на всички в и извън ранкинга, всички сме братя и сестри тук с обща съдба колеги....да не се делим, а съвкупим, влеем положителна енергия и дано се случат нещата!!! Успех на всички!!!

01.06.2017 в 10:47

В момента текат допълнителни проверки под лупа в София. Затова на седмица подписват според таблицата по около 15-20 договора ..... Много са ми смешни програма за 30 000 лв я гледат под лупа , а програми за по 3 милиона ги подписват с лека ръка

01.06.2017 в 13:28

В София е топкката, ама дали ги гледат под лупа и са толкова пунктуални , то само те си знаят...... просто попадахме в тази графа на тези, които отидоха в Сф, а другите, с късмет вече са с преводи дори повечето...дано дойде и нашия ред, дай Боже!

01.06.2017 в 13:34

"Приход от
земеделие в %, в резултат на извършените административни проверки в зависимост от статуса на кандидата /ФЛ/ЮЛ/"
25.71%

ТОВА СА МИ ИЗЧИСЛИЛИ ОТ ФОНДА !!!!!!!!
АЗ КАНДИДАТСТВАХ С 33.5% ,ДОКАЗАНО С ДОКУМЕНТИ ,ПЛАТЕНИ ДАНЪЦИ .....
КАКВО СТАВА - АЗ СЪМ ИЗМАМНИК , ПОДАЛА ДОКУМЕНТИ С НЕВЯРНО СЪДЪРЖАНИЕ !?
АЗ СИ ЗНАМ ,ЧЕ СЪМ КАЗАЛА ИСТИНАТА ... СЕГА КЪДЕ И КАК ЩЕ СЕ ДОКАЗВАМЕ ...... КОЙ Е КРИВ И КОЙ Е ПРАВ ....

01.06.2017 в 15:47

Това кога ти го казаха и по какъв начин , чрез десетдневка ли, с какво си си доказала дохода?

01.06.2017 в 15:58

Нали всички договори до сега изпращаха в софия,явно нашите сега ги изпращат и докато им ги върнат ще мине още време.ако реално са подписани около 1100 то това е 50% от ранкираните,колко ли време ще отнеме за останалите.Няма ли някой колега с по близки контакти от фонда да попита какво се случва.преди се намираше някой връзкар да напише нещо,но явно тия с контактите подписаха първи

01.06.2017 в 16:00

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

forum