Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

къде ги видяхте тези 1400 1035 са качени подписани , но може наистина да са повече

27.05.2017 в 07:03

Колеги,тая мярка 6.3 се превърна в голяма сага за някои от нас.Половината оъ проектите са подписани,за другата част голямото чакане продължава.Аз имам достатъчно точки,но и до ден днешен нямам никаква информация какво се случва с проекта ми,някои колеги поне имат дрсртдневки,което означава,че поне са в играта,питам има ли някои които са в ранкинга,а все още нямат нищо

27.05.2017 в 12:20

КАДЕ Е ТАЯ ТАБЛИЦА ?

27.05.2017 в 15:39

Коментара е премахнат поради нарушение на правилата!

27.05.2017 в 15:43

публичност по прср

27.05.2017 в 16:06

Послеено колко са колеги, 1400 или 1035....на мен ми се струва, че последните две седмици не са одобрявали, а нас защо ни бавят..???

28.05.2017 в 11:55

Е пише, че са 1037 колеги, просто уж мярката е децентрализирана, но се оказа, че в Сф ще решават за останалите нас........около мен вс мои подписаха , познатите, а и такива, с които се сприятелих покрай мярката във форуми..............ако е истина това да са около1100, то имаме още шансове.........предполагам , че ударно ще одобряват и подпидват договори, тогава, когато в Сф са готови с всички проекти.....Аз онзи ден питах в областната и то човек, който ми казва всичко, отг. беше нямаме никаква информация за сега........всичко става мн бавно, чакай!

28.05.2017 в 12:09

Да подписалите може да са около 1100,по таблицата са 1037.Но все още трябва да има за подписване от ония 400 одобрени проекти .След това ше чакаме да спуснат по места нови одобрени от София и така,не се знае до кога

28.05.2017 в 13:24

Днеска се обаждаха ЩЕ ПОДПИСВАМЕ И НИЕ

29.05.2017 в 18:17

С колко точки ди колега

29.05.2017 в 19:15

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

forum