Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

До Мити68-сигурен ли си в точките?

17.05.2017 в 11:18

Съмнявам се да е подписал с 25,16 точки

17.05.2017 в 12:26

Праскови - 25,74т. , две десетдневки с формалности и още нищо! Друг колега с 28,1т. също след десетдневка чака в невидение! Врачанско

17.05.2017 в 14:13

Колко хора са досега подписали по официалната таблица и аз съм с овошки, две десетневки и нула......с точки в ранкига съм........

18.05.2017 в 08:06

по официалната около 1000 + - 10 . аз дадох деседневка на 10 март и чакам...

18.05.2017 в 08:49

Аз съм с 27 6 т овошки нямам дори още и десетневка

18.05.2017 в 09:44

А от къде е тази официалната, тоест с имена ли е вътре всичко, идеята ми е, че налиспоменаха , че дфз билоодобрило 1250 или нещо такова като проекти....... ако са 1000 , то имаме още надежда едва 50 процента са, дановс да е наред колеги , успех на всички ни и Господ с нас!

18.05.2017 в 11:03

към момента в справката са 1007 бр, но информацията се качва със 7 дни закъснение,така,че......са доста повече!

18.05.2017 в 12:22

Доста, доста, не повече от 70-100 отгоре, което е отново около 55% от капацитета на мярката, ще чакаме колеги.......не че до сега не сме, мн е противно това чакане, но......дано разултата да бъде положителен поне накрая и всичко си е заслужавало! Успех на всички!

18.05.2017 в 14:31

тези 1257 са минали презСофия и са одобрени за подпис и тепеърва ще се подписват... От наàлото на подписването първо се изхвърлят , тогава подписват
Тия ме умориха, звънне ли ми телефона всеки път се надявам. Пожелавам на отговорните лица да претърпят такива ядове нерви и мъки като нас. Направо започвам да се поболявам от претиснения... Как ще направя развитието в проекта за 2017?

18.05.2017 в 15:01

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

• Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

forum