Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Плашите гаргите само. Нема да ви огрее. Както и нас, дето ни отрязаха проектите още Септември на “0“ точки. И писахме жалби до Десислава Танева и Румен Порожанов и НИЩО. 5 месеца вече. И съда няма да помогне. Делата се влачат с ГОДИНИ. Парите заминават, тарикатите ги харчат....И ТЕ ТАКА ТЕ.

14.03.2017 в 10:40

Много м е интересно какво работят в областните дирекции тия месеци,няма мерки проекти ,чертане,за какво получават заплати чиновниците,така наречени експерти.

14.03.2017 в 13:04

Колеги аз не защитавам никого но едни хора които си нямат нищо общо с земеделие да се правят на магиосници и да искат тия пари не е редно.Това с даничната декларация всеки каквото си иска попълва това е ясно и е редно да може да докаже тоя доход(това с фактура от 2016 не става фактурата трябва да е от 2015)......

14.03.2017 в 13:11

грешката беше моя. фактура за 2015 ми искаха, просто вече толкова време минава и се замотах Аз какво съм виновен че държавата не може да ми осигури средства без кредити и се налага да ходя и другаде на работа за да рефинансирам стопанството си? Да не мислите, че на мен ми ее лесно до 5 часа на работа и от 5 до 9:30 на къра? Или всяка събота и неделя яко на работа ......Има два типа хора едните се оплакват от всичко , а другите дават всичко от себе си за да постигнат целите си.... Когато имате работен ден от по 14 часа от понеделник до петък и събота и неделя още по 7 часа, тогава давайте акъл кой има хал хабер от земеделие и доходи и данъчни декларации

14.03.2017 в 13:58

До всички колеги прочетете това изказване днес на Христо Бозуков - „В последните дни се говори, че парите по тези 2 мерки 10 и 11 са спрени. Всъщност издадената заповед не прекратява изплащането на средства на онези бенефициенти, към които вече е приет ангажимент в предишни кампании. Спряно е приемането на заявления на нови бенефициенти. Освен това обмисляме вариант за прехвърляне на средства от ДРУГИ МЕРКИ на Програмата“, каза той.
Има вариант другите мерки са мярка 6.3

14.03.2017 в 15:20

До изборите няма да има нищо,а след тях въобще не се знае,може да има и нови след два месеца,така,че споко,а как ми се иска да не е така,но няма индикация за друго

14.03.2017 в 15:21

14.03.2017 в 15:26

Мнението е редактирано за последно на 2017-03-14 15:37:40

Здравейте колеги! Новината от днес е, че голямото чакане продължава!От областните дирекции чакат заповед от София, а от там мълчат като комунист на разпит!Наистина в Плевен има един подписан договор, но не ми обясниха как, кога и защо само един!Най лошото е, че нищо не се прави, а всички чакат да минат изборите!Дано източникът ми да греши, но до сега никога не ме е
подвеждала!

14.03.2017 в 15:31

Не се безпокой,източникът ти не те подвежда,това е действително

14.03.2017 в 15:39

Вчера звънях на номера от сайта на ДФЗ, който е на директора на РА в Плевен. Срещал съм се с него преди и по гласа познах, че наистина той вдигна телефона.
За пчеларската програма каза, че чакали договорите от София - там ги генерирали.
За 6.3 също чакали от София - въпреки че мярката била децентрализирана последната проверка и одобрението за подпис се правело в София - затова имало подписан само 1 договор - само за него до момента имало разрешение от София...

14.03.2017 в 16:55

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Агрополихим АД Агрополихим АД

Агрополихим АД е водещ производител на азотни торове в Югоизточна Европа и лидер в...

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

•  НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

forum