Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

от няколко години,по точно откакто има субсидии

14.03.2017 в 08:37

Много колеги и аз, които сме си сформирали дохода от зеленчуци (а ние сме много , стотици) имам този проблем, те си имат някаква таблица и смятат по нея за килограм и левовата му стойност......такаааааа обачее НССЗ също са писали такива проектиии, според мен няма как да е инак, ииии хората сега не знаят, никой не знае нищо, в десетдневките не го опоменаха ;) никъде го няма, техен пропуск.....а и има и др казус , примерно ако си си продал лука на връзка и те ти го искат на кг, хахаахха а те откъде знаят лука ми колко е тежал или марулята или тн...виждате ли къде е заровено кучето при много от нас стотици сме пак казвам в една таблица, тяхна и нередна сега размишляват какво да правят и как да реагират , така като са мног хора с тоя проблем .......ето ви адекватно мнение и информация

14.03.2017 в 08:54

Колеги,очевидно става въпрос за хора,които имат големи доходи от трудови договори,а същевременно са заявили някои двор 500-600 квадрата за доказване на доход от зем. дейост и е логично с завишаване на цените да си нагодят процентите,защото от малка площ са малки и добивите,Това е ясно,кажете друго, има ли договори,кога ще има,някой ако има информация от първа ръка

14.03.2017 в 08:56

Ако съм продал картофите в Румъния на на 50 евроцента какво правим.Трябва да направят и референтни стойности за тези които продават за износ

14.03.2017 в 08:58

не , става въпрос за казуса като цяло ;) всички влизат под общо кратно, дали този който е трябвало да генерира 1000 лева или този, който е трябвало 10000 лв..........няма значка , има ли разлика в табклицата спрямо цените им , има проблем , засега

14.03.2017 в 08:59

За първи път чувам за такава таблица,пък и нямам десетдневка.Продавал съм сливи и орехи,какви са им цените по тяхната таблица не знам,някой да каже,но все пак го няма в наредбата

14.03.2017 в 09:01

Тогава мисля,че почти всеки има проблем

14.03.2017 в 09:03

Затова ви казвам братя земеделци, много сме под този удар......................да ги видиме какво ще решат, защото неможе да прецакат едни а др да пуснат заради това............или пък защото си си продал нещата на бройка(защото пазарната им среда е такава, марули, репи, лук и т.н.) а при тях видиш ли е на килогррам

14.03.2017 в 09:03

Колеги дайте я тая таблица или който е имал проблем с да каже по неговата продукция /плодове или зеленчуци/ какви са цените например

14.03.2017 в 09:06

Тия не стига,че ни правят на луди ами ни смятат и за глупави.Кой ще ми каже на колко ще си продавам меда.Какво ми гледат цената на прекупвачите.Имам колега в Балкана,който си продава меда в софия по 12 лв.

14.03.2017 в 09:11

Кандидатствахте ли през ИСУН?

• Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

• Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

forum