x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

ИНТЕРЕСНА Е ИНФОРМАЦИЯТА ОТ АДИ 77,НО ИЗВОДИТЕ КОИТО ПРАВИ СА НЕВЕРНИ.АКО Е ВЯРНО ЧЕ ПОДПИСВА С 24,8 ТО ТОВА ОЗНАЧАВА ,ЧЕ 400 ИЛИ ПОВЕЧЕ ПРОЕКТА СА ОТПАДНАЛИ И ВСИЧКИ ОТ 23,72 КОИТО СА КОРЕКТНИ ЩЕ БЪДАТ КЛАСИРАНИ.ТАЗИ НОВИНА Е ДОБРА ЗА ТЕЗИ КОИТО ИМАТ ПО МАЛКО ТОЧКИ И ЛОША ЗА ТЕЗИ КОИТО ОТПАДАТ.МОЖЕ БИ МНОГО ОТ ТЕЗИ С ПОВТОРНИТЕ ПРОВЕРКИ,,627ПРОЕКТА ,, ОТПАДАТ.

11.03.2017 в 19:24

АДИ ,СМЯТАМ ЧЕ ДОСТА ДОБРЕ СЪМ ЗАПОЗНАТ С НАРЕДБАТА. ЛОГИЧНО Е И ПРОЕКТИ В 120-ТЕ ПРОЦЕНТА ДА СКЛЮЧАТ ДОГОВОРИ . НЯМА КАК ВСИЧКИ ПОДАДЕНИ ПРОЕКТИ ДА СА ОК . ДАЖЕ МНОГО ХОРА ОЧАКВАТ И РАНКИНГА ДА ПАДНЕ. СПОДЕЛИ И ТВОЕТО МНЕНИЕ .

11.03.2017 в 19:42

ади77 в понеделник ще си получи десетдневката и ще му бъде казано да продължава да се надява... шанс със 24,8 точки наистина има, но трябва доста да почака

11.03.2017 в 20:30

има ли някой от бургас да сподели

11.03.2017 в 21:06

Миналата седмица си дадох всички документи за десетдневката и ми казаха, че тази седмица ще ме викат да подпиша. Пловдив 27.73т.

11.03.2017 в 22:28

И аз така в пловдив 27.59

12.03.2017 в 08:06

На някой идвалили са на трета проверка и ако е да какво проверяват

12.03.2017 в 08:51

от Пловдив със 27 точки зеленчуци и дървета получих десет дневка преди 25 дни и говорих със директора но фонда каза ми че определен брой проекти се пращат в София за проверка да видят как работят нашите експерти после ги връщат обратно за подписване обаче се чака още заповед от министъра, петък ходих до фонда за вредителите при картофите и питах пак директора прати ме при главен експерт тя ми каза че се гледат от втори експерт при нея имаше около 40 проекта а тя обработвала около 3 или 4 на ден и каза чакайте обаждане за подпис или отказ .от вътрешен човек знам че няма подписан договор защото няма заповед а за обвързано подпомагане до 28 всичко ще бъде преведено

12.03.2017 в 09:20

Ники, дано си прав. Това е много положителна информация

12.03.2017 в 10:22

Колеги утре очаквам достоверна информация!

12.03.2017 в 11:28

Ефективна ли е политиката за биопроизводство в България?

• Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалният представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Кубота България /КББГ ЕООД/ Кубота България /КББГ ЕООД/

Кубота България /КББГ ЕООД/ е изключителен представител на световно известната японска марка...

• БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

МК ГУМИ ООД МК ГУМИ ООД

МК ГУМИ ООД е компания, занимаваща се с внос и търговия на едро и дребно с гуми. Фирмата...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Мегатрон ЕАД Мегатрон ЕАД

Мегатрон ЕАД  е основана през 1998 г. и е официален представител в България на водещи...

Агрия АД Агрия АД

ИСТОРИЯ   Агрия АД е създадена през 1932 г., за да задоволи...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Стойчеви 57-62 ООД Стойчеви 57-62 ООД

Фирма Стойчеви 57-62 ООД е изключителен представител за България на:   Зетор –...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

forum