Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Браво ,къде е това

06.03.2017 в 10:38

КРАИНО ВРЕМЕ БЕШЕ.ОТ КОИ ГРАД СТЕ КОЛЕГА,И С КОЛКО ТОЧКИ И БРАВО

06.03.2017 в 11:16

Утре отивам на подпис гр. Кърджали 38.19 т

06.03.2017 в 11:26

А, явно са се активизирали, макар че аз мисля, че тр да приключат с вички десетдневки, последно имаше пратена мин седмица такава на колега от форума....споделяйте ако имате и др, а тези колеги с подписването, вие имахте ли пропуски и десетдневки да ги отсраните?

06.03.2017 в 11:28

има ли в плевен

06.03.2017 в 12:03

На Плевен директора на РА нямал упълномощаване да подписва още от новия директор на фонда в София и заради това се бавели с 6.3 и пчеларската програма - голямо оправдание...

06.03.2017 в 13:02

Защо ли не получава.Да си пойска

06.03.2017 в 13:10

Колеги искам да попитам,има ли някой викнат за подпис без да е получавал десетдневка.Аз съм с 27,30 т въобще не са ме търсили за нередности.По принцип знам,че ако няма нередности не ти пускат писмо,но все пак щом са започнали подписи това означава ли,че с десетдневките е приклщчено

06.03.2017 в 13:19

Означава,4е продължават десетаците и подписаците

06.03.2017 в 13:59

Имах деседневка преди 45 дена утре отиам за подпис сливи 36.17 t

06.03.2017 в 14:09

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

• Джи-Трак ООД Джи-Трак ООД

Джи-Трак ООД, Велико Търново е официален представител на Кубота България, SMS - Чехия,...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

• Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

forum