x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: мярка 6.3

Навити за колективен иск?

Къв юрист си ти бе?

Колективен иск - 4%
Индивидуален - 2% от материалния интерес

Или наистина си юрист и си струва, да им одереш кожите на клетниците двойно...

23.02.2017 в 14:23

Не мисля,че колегата е имал това в предвид като е писал колективен иск.Друг е въпроса,че не можем и с пръст да ги бутнем.Колкото и да бавят все до края на май ще подпишат на когото са одобрили.Миналата година по 6.1 подписахме на деветия месец,имаше и колеги които подписаха на шестия месец,така,че на тях това им е капацитета

23.02.2017 в 14:49

Аз не съм юрист, но мога да прочета ТАРИФА за държавните такси, които се събират от съдилищата по Гражданския процесуален кодекс (ГПК)
Чл. 2а. (Нов - ДВ, бр. 50 от 2008 г.) По искове за обезщетение по Закона за отговорността на държавата и общините за вреди се събира такса, както следва:
1. от граждани, еднолични търговци и юридически лица с нестопанска цел - 10 лв.;
2. от юридически лица, без посочените по т. 1 - 25 лв.

23.02.2017 в 14:51

Без да съм юрист смятам че имаме всички основания да подадем колективен иск!Друг е въпросът колко време ще отнеме и по колко пари ще трябва да внесем!Мисля, че на страницата на фермер бг има един юрист, който отговаря на въпроси на колеги!Ще ви държа в течение!

23.02.2017 в 15:36

Без да съм юрист смятам че имаме всички основания да подадем колективен иск!Друг е въпросът колко време ще отнеме и по колко пари ще трябва да внесем!Мисля, че на страницата на фермер бг има един юрист, който отговаря на въпроси на колеги!Ще ви държа в течение! Ще изчакаме още седмица,две и ако няма развитие,значи чакат нов министър.Сега само пускат писма да отчитат някаква дейност,защото един служител за седем месеца да не може да оправи 10 проекта,то за какво ходи на работа

23.02.2017 в 16:07

Каквото и да си говорим ако беше тук Б.Б можехме поне да му се жалваме. Пък сега нямс на кого.

23.02.2017 в 20:31

О6те малко и Вси4ко 6те се Оправи Колеги ...

23.02.2017 в 23:21

една година ще ни влачат, явно Б Б като е подал оставка е наредил да не се работи,че като се върне веднага да пусне парите и всички ръкопляскат.само,че може и да не се върне до края на септември.

24.02.2017 в 10:34

Вчера ходих в ОД на фонда в ПЛевен,такава тишина ги е обзела,няма хора ,едно тихо ,само от време на време някой от служителите излиза да изпуши една цигарка скафенце на стълбите,мила картинка,и най-важното няма информация

24.02.2017 в 10:43

КОМУНИСТИТЕ СЕ ВЪРНАХА НА ВЛАСТ.ТЕ СА ШАМПИОНИ ПО НИЩОНЕПРАВЕНЕ

24.02.2017 в 11:25

Ефективна ли е политиката за биопроизводство в България?

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

Агрия АД Агрия АД

ИСТОРИЯ   Агрия АД е създадена през 1932 г., за да задоволи...

• Агрион Агрион

Агрион е лидер в професионалното управление на земеделски земи в България.  ...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

КОСАД СЕМАНС БЪЛГАРИЯ КОСАД СЕМАНС БЪЛГАРИЯ

ГРУПА КОСАД СЕМАНС УТВЪРДЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА СЕМЕНА В ЗЕМЕДЕЛСКИЯ СВЯТ   Косад...

• Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

АГРОЛА ООД АГРОЛА ООД

”АГРОЛА” ООД , ЕИК 114685177 е със седалище и адрес на управление: гр. Плевен,...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

forum