x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Здравейте, имам въпрос по мярка 63

Здравейте, имам въпрос по мярка 63. Ако садя различни зеленчуци в декар земя, намаляват ли точките за проект по мярката?Или трябва само от един вид зеленчук да се сади на декар?

19.02.2016 в 09:28

Re: Здравейте, имам въпрос по мярка 63

Бях на изложението Агра 2016 и посетих семинара - „Възможности за подпомагане на малките стопанства през 2016 г. по „Програма за развитие на селските райони 2014-2020 г.“

Намерих филмчета на целия семинар тук - http://www.agro-consultant.net/web-tv/video/50-seminar-vazmozhnosti-za-podpomagane-na-malkite-stopanstva-prez-2016-g-po-programa-za-razvitie-na-selskite-raioni-2014-2020-g-chast-1.html

А ето и зададените въпроси и отговори- http://www.agro-consultant.net/web-tv/video/52-programa-za-razvitie-na-selskite-raioni-2014-2020-g-chast-3-diskusiya.html

Трябва повече да гледаме и да слушаме, защото винаги може да има "пречки" за проектите по които кандидатстваме за субсидии.

27.02.2016 в 14:14

благодаря за което!

28.02.2016 в 18:46

Пари ще има за 4000 проекта.Ще бъде по голяма сеч и от 6.1. Не знам с какви връзки трябва да бъде човек за да му мине проекта.

28.02.2016 в 19:03

Пари ще има за 4000 проекта.Ще бъде по голяма сеч и от 6.1. Не знам с какви връзки трябва да бъде човек за да му мине проекта.

kolega 4000 proekta no za celiq programen period za tozi priem okolo 1000 proeta

29.02.2016 в 08:24

Да за целия,сега колко ще бъдат не знам.Това бе най чаканата мярка от всички малки стопани.Струва ми се,че ще бъде голямо разочарование.Малък прием и предпоставка за голяма корупция и връзки .По корупция сигурно ще надмине 6.1.която се точи от 9 месеца, а не и се вижда края още.

29.02.2016 в 10:05

Ми да натискаме парцали и да действаме ...

29.02.2016 в 10:55

Ако мярката ще бъде отворена на 4 . 4 . 2016 не трябваше ли вече да е излязла наредбата ?

04.03.2016 в 11:17

По принцип е така.Казват,че още не е готова, това означава,че поне до средата на март няма да има наредба.Затова 4 . 4 . 2016 не ми се вижда реално,

04.03.2016 в 13:53

вероятно ще изчакат да подадем данъчните декларации и тогава ще пуснат наредбата и много хора ще бъдат неприятно изненадани

04.03.2016 в 13:59

Смятате ли, че системите за напояване са в готовност за сезона?

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Иновекс Земеделска Техника Иновекс Земеделска Техника

ИНОВЕКС Земеделска Техника е част от компанията ИНОВЕКС ГРУП . ИНОВЕКС е марка позната...

• Агромашина Груп Агромашина Груп

Агромашина груп предлага всичко за земеделието – нови трактори Same, Kubota, Lamborghini....

Тракбул ООД Тракбул ООД

" ТРАКБУЛ " ООД   - Стара Загора е директен вносител на пълната гама...

КАМТ АД КАМТ АД

Производство на почвообработваща техника    Специализирана е в производството...

•  МК ГУМИ ООД МК ГУМИ ООД

МК ГУМИ ООД е компания, занимаваща се с внос и търговия на едро и дребно с гуми. Фирмата...

Мегатрон ЕАД Мегатрон ЕАД

Мегатрон ЕАД  е основана през 1998 г. и е официален представител в България на водещи...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

• КОСАД СЕМАНС БЪЛГАРИЯ КОСАД СЕМАНС БЪЛГАРИЯ

ГРУПА КОСАД СЕМАНС УТВЪРДЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА СЕМЕНА В ЗЕМЕДЕЛСКИЯ СВЯТ   Косад...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалният представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

forum