Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам

x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Препоръчайте ми препарат срещу плевели при лавандула

здр. кажете ми какьв препарат да използвам за плевели на разсад Лажандула.

04.02.2016 в 14:11

Re: Препоръчайте ми препарат срещу плевели при лавандула

Какви плевели колега,нали има найлон.

04.02.2016 в 17:03

Мнението е редактирано за последно на 2016-02-06 11:08:42

Ne slagam nailon veche... s nailon ima po malko prehvashtaemost nemoje da vliza voda navsqkade prez dupkite . Ot 3 godini bez nailon seq i ima po dobar efekt , no mn pleveli izlizat . Sega iskam s nqkav preparat da praskam malko olesnenie

21.02.2016 в 13:22

девринол 4ф- 400 мл. на декар, при производство на разсад се внася след сеитба преди поникване

17.04.2018 в 20:47

Резонни ли са поисканите оставки на експерти от МЗХГ?

• Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

НИК Електроникс ООД НИК Електроникс ООД

НИК Електроникс ООД e вносител на Trimble за България - GPS навигации, автопилоти и...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

• Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

• АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

Техно Груп-М Техно Груп-М

ТЕХНО ГРУП-М –Търговска и развойна дейност в областта на селскостопанска техника и...

• ФИАММА ЕООД ФИАММА ЕООД

Всичко за селското стопанство.   Фиамма ЕООД предлага богата и широка гама от...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

forum