Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Re: Кажете дата за Протест !

Чета ви и си се чудя. Всички викате " хайде" и всички чакате...някого. Кого чакате?

28.01.2016 в 11:40

Мнението е редактирано за последно на 2016-01-28 21:53:03

Аз никой не чакам, но ме е яд че много четат а си пишем 5 човека

28.01.2016 в 11:45

Ето ти дата:
http://dnes.dir.bg/news/stachka-parlamenta-izbori2013-21559687?nt=9

28.01.2016 в 11:47

Чета ви и си се чудя. Всички викате " хайде" и всички чакате...някого. Кого чакате?

Пич, по белия свят (в който явно не сме) си има организации, които ти защитават интересите, организират протести ако се налага! и т.н. Лошото е, че при нас тези организации са за всичко друго и обслужват много интереси, но не и нашите! Ако някой браншова организация поеме нещата в свои ръце ще е съвсем различно! Но ми е много съмнително!

28.01.2016 в 13:11

Здравейте колеги,
аз съм от Видин и също искам да се включа в протеста, но според мен протест пред народното събрание няма да доведе до нищо. Както каза един колега, трябва да се затворят главни пътни артерии. Така протеста ще е най- ефективен. Фермерите по региони трябва да се обединим и затворим пътищата!

28.01.2016 в 13:16

Пич, по белия свят (в който явно не сме) си има организации, които ти защитават интересите, организират протести ако се налага! и т.н. Лошото е, че при нас тези организации са за всичко друго и обслужват много интереси, но не и нашите! Ако някой браншова организация поеме нещата в свои ръце ще е съвсем различно! Но ми е много съмнително!

Пич, а ти членуваш ли в някоя организация?

28.01.2016 в 13:25

Колеги не се нападайте Моля... всички знаем какво искам.... Но докато си пишем тука няма да стане НИЩО... и Господ не може да ни помогне..... Хващаме се и отиваме в СОФИЯ (но вече МС затвори врати за днес а протеста е от 15 часа) ТОВА го има само в БЪЛГАРИЯ.... Просто протест на Жълтите павета.... трябва да е масовооо... Трябва да ги заболи,да ги секнем. Нека затворим някой Граничен пункт 5 дена пък да видим или цяла европа ще ревне,а не на ден по 1 час.

Аз съм твърдо да протест и то не мирно шествие. Млад съм и ме е яд,че човек има желание да се развива с БЪЛГАРИЯ е те му ебават майката ....

28.01.2016 в 14:21

Колега.Аз съм от Добричко,кола нямам-един простак не спря на червено,и нали живеем в готина държава застрахователите ще платят някой ден.Пари за ремонт нямам,НООООООО имам три стари трактора(няма да стигнат до София).КПП Кардам ми е близо,аз и братята ми ще го затворим сами!!!!!ДА СЕ ОРГАНИЗИРАМЕ ПО РЕГИОНИ!!!!!!Който е от добричко и е съгласен с мен да пише!Аз ще го организирам тоя протест,пък нека да ме бият жандармерията!!!!!!!

28.01.2016 в 15:31

Колеги,това е ъпсурт.0,25 лв.изкупна цена картофи от борсата,за какво изобщо трудим.

28.01.2016 в 15:40

Момчета и момичета, нещата наистина се правят от асоциациите, в които ние не членуваме.
Така се прави по белия свят.Там обаче има фермери, потомствени. Тук в България има агробизнесмени -ще ги познаете по скъпарските джипове и огромните трактори и комбайни, и безкрайните полета, и други такива дето им викам въшки като мен и вас дето обичат да си пишат по форумите Агробизнесмените организират стачки, въшките гледат и се кефят.Не променяйте посоката на водата пък била тя и топла. Водата винаги тече надолу.Хубавото е, че има държава чат пат и тя пак така чат пат за да замаже малко очите на въшките пуска субсисии и за нас. Така, че не знам дали трябва да стачкуваме или да вдигаме банкети, за това, че още ни дават субсидии. Сега най-неприятното- за знам че субсидиите ще бъдат по 16 лева още от миналата пролет защото го пишеше по сайтовете, пишеше го по указанията и т.н.т. Тогава никой не подскочи и не каза стачка, а тогава му беше времето.Защото асоциациите обичат да се изтъкват в други посоки, А не да защитават някого пък бил той и собствения им член или членове.
Сега Адриана, да отговоря и на твоя въпрос относно асоциациите. Аз бях си избрал една асоциациика Доста известна и даже се бях свързал с тях, бяха ми изпратили формуляри, платих си членския внос за една година и преди да върна документите прочетох , че участват в една кампания против новите субсидии за малки фермери. Не, че съм засегнат пряко, но такива са хората покрай мен и затова, че ще им отпуснат някой лев те протестирах,а поскачаха, чак писма писаха протестни. Как аз да членувам при такива мошеници.Нужна е една асоциация която да работи по ясни правила с министерството и фермерите и да защитава интересите им, ноо....... Каквито хората такава и държавата,такива и асоциациите.

28.01.2016 в 17:40

Ще кандидатствате ли по подмярка 6.1 „Стартова помощ за млади земеделски стопани”?

• Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Ири Трейд АД Ири Трейд АД

Фирма „ИРИ ТРЕЙД” АД е създадена през 2003 г. с предмет на дейност:...

• Агро Бул Сервиз ООД Агро Бул Сервиз ООД

"Агро Бул Сервиз" ООД  извършва търговска и сервизна дейност на селскостопанска...

Трактор Инвест ЕООД Трактор Инвест ЕООД

„Трактор инвест” ЕООД - Карлово е търговско дружество с предмет на дейност...

Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

• Еуралис Семена ЕООД Еуралис Семена ЕООД

Еуралис Семанс е семенарският отдел на Еуралис Груп – френски кооператив, съставен...

Агритоп ЕООД Агритоп ЕООД

Фирма АГРИТОП ЕООД започва дейността си през 2005 г. с тясна насоченост към животновъдния...

Оптиком ООД Оптиком ООД

Заедно с грижа и оптимални решения за Вашето стопанство   ОПТИКОМ ООД  е...

•  Агротрон - М Агротрон - М

Агротрон-М се занимава с внос на трактори, комбайни и земеделски инвентар от Европа.  ...

БУЛАГРО МАШИНИ АД БУЛАГРО МАШИНИ АД

Вече 28 години Булагро е надежден партньор на добрите селскостопански производители в...

Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

forum