Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. Вижте нашата политика за бисквитките повече тук.Приемам

x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Колеги моля за мнение и за съвет за хранене със слънчогледови отсевки

Колеги ако някой е хранил със слънчогледови отсевки моля за мнение и за съвет дали мога да храня крави със тях и с какво и как да ги смесвам ? Тука близо до мен един колега взема да пробва и казва че е много доволен но той храни овце,

08.10.2015 в 15:46

Re: Колеги моля за мнение и за съвет за хранене със слънчогледови отсевки

около 4% от храната за деня така го смесва мой колега само че е чист слънцоглед.

08.10.2015 в 22:06

Мнението е редактирано за последно на 2015-10-12 15:48:09

Колеги ако някой е хранил със слънчогледови отсевки моля за мнение и за съвет дали мога да храня крави със тях и с какво и как да ги смесвам ? Тука близо до мен един колега взема да пробва и казва че е много доволен но той храни овце,

Преди това ги мели, защото се набиват и ще имаш неприятности с животните-атония, възпаление и подуване с произтичащите от това апоследствия !

08.10.2015 в 22:45

Колега ,аз от няколко години храня овцете със слънчогледова отсевка и съм доволен ,давал съм им само от нея без да я меля или смесвам със друго зърно и пак са я яли ,а иначе е най довре ако можае да се смеси и с друго зърно и като се премели животните ще я усвояват по добре.

09.10.2015 в 11:31

Резонни ли са поисканите оставки на експерти от МЗХГ?

• Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

Байер КропСайанс Байер КропСайанс

Предмет на дейност: Производство и търговия с препарати за растителна защита и семена рапица....

Металагро АД Металагро АД

Металагро АД е български производител на хедери за жътва на слнчоглед, царевица, приставки...

• Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

СД Драганови СД Драганови

СД "ПЕТКО И ИВАН ДРАГАНОВИ С-ИЕ"  е частна фирма, създадена през 1991 год....

Агрокорпорейшън ООД Агрокорпорейшън ООД

Oсновната дейност на Агрокорпорейшън ООД е търгoвия в страната и чужбина със селскостопанска...

• Варекс ООД Варекс ООД

"ВАРЕКС" ООД - новаторски подход СЕРИОЗНИ МАШИНИ ЗА СЕРИОЗНИ СТОПАНИ!  ...

Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

• Интерагри АД Интерагри АД

ИНТЕРАГРИ АД е дружество с основна дейност внос, дистрибуция и продажби и сервизна дейност на...

Машио Гаспардо България ЕООД Машио Гаспардо България ЕООД

Машио Гаспардо България - Официален вностител на земеделска техника от групата на Машио...

Кубота България /КББГ ЕООД/ Кубота България /КББГ ЕООД/

Кубота България /КББГ ЕООД/ е изключителен представител на световно известната японска марка...

forum