Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук.

Приемам
x
съобщение
Нямате нови писма.
Известия за коментари
Известия за коментари
Нямате нови известия.
Мнения в абонирани
Мнения в абонирани
Добави приятел
Приятели
Нямате нови покани за приятелство.
Дейност на приятели
Дейност на приятели
Вход през фейсбук

Въпрос за седалка и цилиндър серво управление за мтз-82

Здравейте,

1.Някой знае ли от къде може да се купи нормална седалка за МТЗ-82 ?
Имаше една в агромашина-пазарджик с подлакътници, но я нямат.
Гледам има една в оптиком оригинална за беларус, но е 450 лв.
Има ли други варианти ?
Аз съм със седалка от кола и не мога да се обърна назад да видя какво става зад трактора, висока е облегалката и е адски неудобно!

2. Някой знае ли дали цилидъра за беларус 952-ка за серво управлението е 50мм стандартно? Моят е преправен с цилиндър УЖ ОТ 952-ка, но не знам дали защото е по-малък от тези 50мм или от другаде идва проблема, но колелата не завиват докрай и е адски неманеврен в момента. (При мен са заварени двете кормилни шангички една за друга)

Благодаря.

07.10.2015 в 11:33

Re: Въпрос за седалка и цилиндър серво управление за мтз-82

08.10.2015 в 15:27

Вярно е че поподмениха хората агро-парковете, но все още ги гледам че тия машини си се ползват....толко пък никой да не може да ми отговори на въпросите.

10.10.2015 в 15:41

За седалка питай тук:

http://kervan111.com/pr5-1.html#top

10.10.2015 в 22:03

Трябва ли наредбата за изкуствено създадените условия да се приеме в сегашния й вид?

• ЗемТех ООД ЗемТех ООД

ЗемТех ООД предлага тракторни машини, земеделска прикачна техника и градински пособия -...

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД РИМЕКС Технолоджийс ЕАД

РИМЕКС Технолоджийс ЕАД е компания с високо професионален и иновативен подход към всички...

Pioneer - Пионер Семена България ЕООД Pioneer - Пионер Семена България ЕООД

ПИОНЕР СЕМЕНА БЪЛГАРИЯ ЕООД е официалния представител на ДюПон Пионер в България. Фирмата...

• Анимекс ЕООД Анимекс ЕООД

Нов стил в Селскостопанството (New Style in Agriculture)   Фирма Анимекс ЕООД е...

Сатнет ООД Сатнет ООД

Сатнет ООД е водещ вносител на употребявани и рециклирани Японски...

Градина - РВ ЕООД Градина - РВ ЕООД

Градина - РВ ЕООД  - японски трактори, машини за пелети, мотофрези, мотокултиватори,...

• Меркурий Агро ЕООД Меркурий Агро ЕООД

Меркурий Агро ЕООД e компания за търговия на селскостопанска техника и резервни части,...

АГРИТРЕЙД-БГ ООД АГРИТРЕЙД-БГ ООД

АГРИТРЕЙД-БГ ООД извършва продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и...

Тайтън Машинъри България Тайтън Машинъри България

"Тайтън Машинъри България" АД е българо-американско дружество, съзадено на 6-ти...

• Скайтрак ЕООД Скайтрак ЕООД

Скайтрак ЕООД е директен вносител на употребявани трактори от Япония с марките Kubota, Iseki,...

ПАНАМИН ПАНАМИН

Панамин КО е представител за България, Македония, Гърция, Турция и Румъния на Panamin Gmbh,...

Универсал НВГ Универсал НВГ

Универсал-НВГ ООД е създадена през 1990 г. В търговията със селскостопански машини...

forum